Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Függő személyiség vagyok, mit...

Függő személyiség vagyok, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Bármilyen dologra rá tudok függni, amit megkedvelek, főként számítógépes játékokra tudok rászokni, volt hogy inkább éheztem egész nap, de nem bírtam felállni a számítógépes játék elől. Mostanában a youtube-ozást nem bírom abbahagyni, lenne dolgom, de nem foglalkozom semmi mással. Kosz van, takarítani kéne, mosni, de én mindig függök valamitől, és nem bírom abbahagyni. Volt, hogy sorozatnézést nem bírtam abbahagyni, letöltöttem, és egész nap néztem, heteken át. De a könyvekkel is ez van, fent vagyok hajnal 3-4 ig, nem tudom abbahagyni. Ami másnak egyszerű kikapcsolódás, nekem kb. abbahagyhatatlan, és nem is veszem észre, úgy elmegy az idő... Sokszor megfogadom, hogy még ezt vagy azt megcsinálom a játékban, aztán abbahagyom, és megyek csinálni a dolgom, vagy még egy fejezetet elolvasok, és elalszom, de nem megy, vagy csak nagyon nehezen. Úgy belemerülök aztán, hoyg nem veszem észre az időt.

2018. máj. 22. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menekulsz az eleted, a valosag, a jelen elol. Voltal mar szakembernel?
2018. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van. Nem voltam
2018. máj. 23. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!