Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig élhet egy ilyen multipl...

Meddig élhet egy ilyen multiplex személyiség?

Figyelt kérdés
Vegyünk egy alanyt, akit fiatal korában felkészítünk a következőkre: mondjuk 3-5 évente mindig létrehozunk mesterségesen benne egy fiatal altert (15-20 éveset), és a többit a háttérbe szorítjuk, esetleg megsemmisítjük vagy beintegráljuk a fiatalabba. Ugye kézenfekvő a tény, hogy egy alter biológiailag a "képzelgéseihez" idomul, vagyis ha azt hiszi, hogy valamire allergiás, akkor tényleg allergén tünetek fognak nála jelentkezni... stb., a kérdés az, hogy a korral mennyire van így? Ha mindig fiatalítjuk a személyiségét (vagyis mindig csak egy fiatal alternek engedjük át az elméje játszóterét), akkor mennyivel élhetne tovább? Mennyire csökken az öregedés mértéke?

2018. márc. 26. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alterek valóban nagyon különbözhetnek, s akár az általad említett fiziológiai különbségek is lehetnek, de nem hinném, hogy az öregedés folyamatát bármilyen alter tudná szabályozni.
2018. márc. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel a sejtelhalással bizonyos információk nem jutnak át az új sejtbe, ezért az öregedés lassításának kicsit más lenne a módja. A sejtek élettartamát kellene megnövelni és így öregedésgátlást kapnál. Én is ezen vagyok és 62%-kal lassítom az öregedést így, ahogy leírtam.
2018. márc. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megfizetett sokáig.
2023. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!