Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha hetente 40-50-szer hányok,...

Ha hetente 40-50-szer hányok, akkor lehet valami testi bajom tőle. Milyen panaszokat okozhat?

Figyelt kérdés

Ezenkívül dobozszámra kapkodom be a hashajtókat stb...

De kell h. ne hízzak el. A hashajtónak lehet valami baja? Egyébként mintha a torkom kaparna, avgy nem is tudom. Nehezen tudok nyelni az utóbbi hetekben. 19 éves fiú


2010. jún. 4. 20:56
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
de van rá gyógyszer: PSZICHOTERÁPIA!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Van gyógyszer erre is, csak nem tabletta formájában, hanem terápiának hívják. Ne félj ettől! Én gyógyult bulimiás vagyok, életem legjobb időszaka volt, mikor elkezdtem pszichológushoz járni, és végre egyensúlyba kerültem magammal. Meghallgattak, kibeszélhettem a bajom (igen, azt kellett elmondani, miért fekália az életem), ami nem tűnik nagy cuccnak, de a szakember tudja a dolgát. Valószínűleg más szakembereket bevonva (életvezetési tanácsadó, stb) fog kezelni, nem fog véred folyni, semmi, csak végre nem lesz "fekália" az életed... Ennek ne állj ellen, ha élni akarsz! Meg lehet gyógyulni, sokaknak sikerült! nekem is! Kábé azt műveltem, amit te! Segítséget kell kérni! Már félig megtetted, hisz idejöttél, akkor miért nem teszel még egy lépést egy szakember felé?

Ne várj, mert életveszélyes állapotban van az ember ilyenkor, te is!

2010. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Érdekes, elnyújtott módja az öngyilkosságnak...
2010. jún. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Számtalan gyógyszer létezik az éhségérzet csökkentésére. És most irány az orvos és egy pszichológus!
2010. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Emós vagy?
2010. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Fiúk is lehetnek bulímiások,meg anorexiások, igaz jóval kevesebben vannak mint a lányok. Én simán megértem h nem akarsz kövér lenni, és ebben éled ki magad mert nincs aki törődjön veled, ha vki nagymértékben kívánja az édességet,annak szeretethiánya van meg depressziós, ezzel vigasztalja magát,az önkontroll elvesztése annak köszönhető h nincs előtted hiteles követhető példa, nem látod mi a sok mi a kevés,mi az egészséges, mi az egészségtelen, sőt még a következményeket sem látod be. Normális emberi kapcsolatok kellenének neked, meg h törődjenek veled, szeressenek. Meg egy jó pszichológus.
2010. jún. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt így folytatod, akkor annak hamarosan nagyon durva mellékhatása fog bekövetkezni: feldobod a bakancsot.
2010. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!