Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha hetente 40-50-szer hányok,...

Ha hetente 40-50-szer hányok, akkor lehet valami testi bajom tőle. Milyen panaszokat okozhat?

Figyelt kérdés

Ezenkívül dobozszámra kapkodom be a hashajtókat stb...

De kell h. ne hízzak el. A hashajtónak lehet valami baja? Egyébként mintha a torkom kaparna, avgy nem is tudom. Nehezen tudok nyelni az utóbbi hetekben. 19 éves fiú


2010. jún. 4. 20:56
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Tudod kedves háborgó, én em vagyok ekkore hülye. De vadalkozz csak nyugodtan, mert nevetséges. Az ilyen emberre, mint aki ilyet ír tudom azt mondani: aki hülye, haljon meg. De tényleg. Mentálisan ép embernek ez nem jut eszébe. Szóval lesz@rom a véleményed.
2010. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Nem birok leállni semmivel. Egy nagy nulla vagyok. Naponta több csomag tésztát, rengeteg édességet, jégkrémeket kilós kiszerelésben zabálom. Nem tudok kevesebbet enni. Nagyon kívánom a kaját:)

Ettől 185 cm és 76 kg vagyok sajna... :S:S:S:S:S:S:S

Nem akarok 150 kilós lenni,. ezért ki kell hánynom a értelt

vágod?:)

2010. jún. 4. 21:07
 13/37 anonim ***** válasza:

azonnal keress egy pszichológust!

azt nem bírja a szervezeted,tönkre megy a fogad,a gyomrod begyulladhat,megrepedhet,a nyelőcsövedet szétmarja a sav,bélműködési zavarok,a hányás és hasmenés következménye,hogy a vér káliumszintje felborul és szívritmuszavart idéz elő.azonnal állj le ezzel,ha fél-egy éven belül nem a temetőben akarsz kikötni!

2010. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Lehet hogy heti 40 nincs, csak napi 3-4

de van amikor 1-2

úgyhogy nem olyan vészes a helyzet! Nem vagyok beteg, csak szeretem az ételt

2010. jún. 4. 21:09
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Á a francba még egy bulimiás, vagy anorexiás! Térj észhez te fiú! A hashajtó szétvágja a bélbolyhaidat, Ráadásul rengeteg folyadékot is vesztettél a sok hányás miatt. Majd azt éred el vele, bevérzik a nyelőcsöved, és mehetel az intenzívre. Kérlek hallgass itt ránk, senki nem akar neked rosszat. Tudod egyesek miért írnak ilyen drasztikusan, mert aki tud normálisan gondolkodni így akarja kifejezni az aggodalmát. Próbálj meg már ma este enni, valami pépeset, joghurtot. És igyál teát, legalább 3 dl-ert.
2010. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

az nem jutott eszedbe észkombájn h ne vegyél (vagy vetess)

ilyeneket? pszichológus! mert felnőtkorodra egy roncs leszel.

2010. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok,ezzel nem fogsz elérni semmit,pszichiáter azonnal,csodálkozom,hogy még nem rángattak el oda...

hidd el tapasztalatból,mondom,hogy ez így nagyon nem jó,én anorexiás voltam,majd ha te is a halál küszöbén leszel,akkor fogsz rádöbbeni,hogy mekkora hülyeséget csinálsz.

2010. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
vagyis ut.előtti
2010. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapod lehet hátra maximum, ha ezt így csinálod tovább. Meg fogsz halni, és ez nem poén!


Az evés valamilyen lelki okok miatt vált ilyen mániákussá számodra, ennek kellene utánamenned. Én addig is azt mondom, inkább egyél, és hízz egy kicsit (nem leszel azonnal 150 kiló), minthogy ezt tedd magaddal.

Próbálj mozogni mellette, pl bringázz, deszkázz, ami a srácoknál megy mostanában...

A kaja feleannyira sem ártalmas, mint az az életmód, amit folytatsz.

2010. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Bulimia - olvass utána, egy 19 éves fiúhoz méltatlan, kamaszlányok betegsége, bár Diana hercegnő is abban szenvedett, mikor csalta a férje. Életveszélyes állapot, a problémádat kell megoldanod, és az nem a súlyod, pszichológushoz, pszichiáterhez kell fordulni sürgősen, amíg még élsz! A szerelmed nem ér annyit, hogy meghalj miatta! A családod nem áll melletted?
2010. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!