Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha hetente 40-50-szer hányok,...

Ha hetente 40-50-szer hányok, akkor lehet valami testi bajom tőle. Milyen panaszokat okozhat?

Figyelt kérdés

Ezenkívül dobozszámra kapkodom be a hashajtókat stb...

De kell h. ne hízzak el. A hashajtónak lehet valami baja? Egyébként mintha a torkom kaparna, avgy nem is tudom. Nehezen tudok nyelni az utóbbi hetekben. 19 éves fiú


2010. jún. 4. 20:56
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Én 181cm vagyok és 78kg, és még ez is bőven a normális BMI-n belül van.


Ha kislányt akarsz játszani, rajta, okádd tele slozit!

Remélem, tudod, hogy ez iszonyat b.zis dolog.


Amúgy azt mondd már el, hogy ha ennyire lesz@rod, hogy mit irkálnak ide, akkor mi a fenéért teszed fel a kérdést???


Szerintem azért, mert KAMU.


"Vágod? :)"

2010. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Basszus nem is vagy kövér a leírtak alapján. Ugye hallottál már az önkontrollról. Írok neked valamit. 40 éve cukorbeteg vagyok, ráadásul még lisztérzékeny is, bármennyire kívánom a tiltott ételeket nem eszem, mert az életemmel játszom. Önkontroll ezt ne feledd, van olyan is. De ha nem megy valóban pszichológus a megoldás. Énképeddel van baj, de nagyon.
2010. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Az összes zsebpénzem kajára költöm, szüleim külföldön laknak. Féléven te jönnek haza.
2010. jún. 4. 21:13
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Amikor beteg voltam (gyomorfekély), napi átlag 3-4 alkalommal hánytam. Égett a nyelőcsövem, a szám, mindenem.

Egy hét alatt lement rólam 15 kiló, s a végére annyira legyengültem, hogy zsibbadtak a kezeim, fogni alig tudtam velük, sőt, járni alig bírtam. Bármit ettem, visszajött. Nem akartam, nagyon nem.

Iszonyú érzés volt. Soha többé nem kívánom.

Önszántadból ne tedd ezt magaddal, nagyon csúnya vége lehet. Inkább végy erőt Magadon, és az evésből fogj vissza. Jobban megéri.

2010. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég! Nagyon sürgősen keress fel egy orvost, mert életveszélyes, amit csinálsz!
2010. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

A torkod azért kaparhat, mert a sok hányástól a gyomorsavad kikezdte a nyelőcsövedet, így az fekélyes lett :( A tünetek bulimiára utalnak! Próbálj ellenállni a kísértésnek, ez így nem folytatódhat tovább! Előbb-utóbb összeomlik a szervezeted, és kórházba is kerülhetsz, ha nem figyelsz oda magadra!!

Menj el orvoshoz, azt javaslom!

20/L

2010. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem kamu, ilyen hülye ember nincs a világon. nagy naivan megkérdezi, hogy 40-50 hányás, meg a tonnaszám szedett hashajtó vajon rossz-e neki...

És a gépe előtt tespedve bámulja, ahogy az emberek aggodalmukban tanácsokat osztogatnak neki, abban reménykedve, hogy valóban segítségre szoruló emberen segíthetnek, másokat pedig felbosszant a tudatlanság.


Engem ez a szánalmas, férgek életszínvonalához közelítő szellemi színvonal bosszant fel, hogy ezzel kell szórakozni este 10 fele... Lusta, ostoba, gusztustalan tinigyerek, ne törődjetek vele.

2010. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Nah, mennyi 87% válaszoló jött össze. Én is csatlakozom az előző válaszoló megállapításához, hogy ez KAMU.
2010. jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

185 cm és 76 kg sztem az még nem a világ vége.. megnéztem a BMI-det és ez jött ki: Tisztelt Uram!


Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexű emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggő krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.

Szóval szerintem sürgősen hagyd abba a hashajtók szedését és a hánytatást!

2010. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Figyeljetek, én segítséget kértem

nem szemrehányást

nagyon szégyellem a dolgot, reméltem h. ti nem oltotok be

nem tudom mit tegyek. az életem egy zsák fekália. Mélg ha orvost is felkeresnék, ő se tudna meggyógyítani. Mivel nincs a nagy evésmennyiségre, és koplalásra gyógyszer...

2010. jún. 4. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!