Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még olyan, aki betegesen...

Van még olyan, aki betegesen sokat gondolkodik, mint én?

Figyelt kérdés
Megyek az utcán (pl. boltba) és folyamatosan jár az agyam. Nem feltétlen problémán, csak ami eszembe jut, folyamatosan 100%-on pörög. Nem tudom lekapcsolni az agyam, és emiatt figyelmetlen is vagyok egy kicsit, és nagyon fárasztó. Valaki van még ilyen hülye helyzetben rajtam kívül?
2010. jún. 4. 20:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez vagy hipománia vagy mánia vagy ocd.
2010. jún. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

felnőttkori ADHD is van, azod is lehet.

ha nem kezelik kiskorban sokszor felnőttkorban is jelen van, csak kicsit másképp mint a gyerekeknél.

2010. jún. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ugyan én még gyerek vagyok, de én is iylen vagyok. Július 31.-én lesz 2 éve már, hogy ugyanazon jár az eszem, mindne áldott percben, de nem tudok ez ellen mit tenni.
2010. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szintén hasonló kínoz.
2010. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Lehet, hogy ebben a bizonyos "ADHD" dologban "szenvedek", elolvastam róla néhány cikket.

Ha lesz időm, keresek valami home-terápiát, ami javít a helyzetemen.

2010. jún. 12. 20:49
 16/18 anonim ***** válasza:
Én tanulni sem tudok miatta, mert midíg egy aktuális problémán gondolkodok, bár ez nem zavarna, ha nem lenne negatív következménye.
2010. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én se tudok tanulni miatta, vagyis ha rá sikerül állnom akkor nagyon is, 11 óra alatt tanultam meg a gimis szerveskémiát, alapok nélkül szervetlent 4 nap alatt és 4-est irtam emelt kémián.

Tényleg nem volt alapom, csak az általnosiskolás 2-es kémiám-

2010. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok és élvezem is, nem akarok változtatni.

az egy másik dolog, hogy az emberek nem ilyenek és nem birják a mi gondolkodási tempónkat : ))

2010. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!