Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még olyan, aki betegesen...

Van még olyan, aki betegesen sokat gondolkodik, mint én?

Figyelt kérdés
Megyek az utcán (pl. boltba) és folyamatosan jár az agyam. Nem feltétlen problémán, csak ami eszembe jut, folyamatosan 100%-on pörög. Nem tudom lekapcsolni az agyam, és emiatt figyelmetlen is vagyok egy kicsit, és nagyon fárasztó. Valaki van még ilyen hülye helyzetben rajtam kívül?
2010. jún. 4. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jómagam is ilyen vagyok. Folyton agyalok valamin. De ilyen hülyeségeken is képes vagyok órákig agyalni, hogyha folyamatosan nézném a virágot mondjuk 3 óra hosszán keresztül, akkor feltűnne-e, ahogy lassan kinyitja a szirmait, vagy fel sem tűnne, mert olyan lassan történik?
2010. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, és piszkosul bosszant, nem tudok kikapcsolni, egyik dologról csapongok át a másikba. Valamelyik nap majdnem elütöttek ez miatt. Nekem a frontos időszakok a legrosszabbak, akkor valóban olyan az agyam mint az időjárás. A depis hangulatból egészen a széles jó kedvig minden előjön.
2010. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
néha ,ha nagyon stresszes és fárasztó napjaim vannak.
2010. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
huuh, nem vagyok egyedül. Ez megnyugtató...
2010. jún. 4. 20:59
 5/18 anonim ***** válasza:

enyhe fogyatékosság gyanúja felmerülhet

pl:. hyperaktivitás avgy koncentrálási zavar. ADHD esetleg. Nincs ilyen pszichiátriai kórképed?

2010. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Általánosban vagy valahol már mondták, hogy kissé hiperaktív vagyok, meg figyelmetlen.

Ezt nem kellett volna már kinőnöm 21 éves fejjel?

2010. jún. 4. 21:26
 7/18 anonim ***** válasza:
én is ilyen vok
2010. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát ha jól tudom akkor van egy olyan betegség hogy kényszeres gondolkodás.Ez a szorongásos kórképek közé tartozik.
2010. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én szintén ilyen vagyok, de nekem ez azért volt egész életemben nagy gond, mert ugye gondolkodok egyfolytában közben nem figyelek másokra, nem beszélek senkivel mert 100%-osan lefoglal a gondolkodás. Pl. munka közben sose szólok senkihez, tök furának tartanak. Suliban is ez volt, arra sem tudtam figyelni mit mondd a tanár. Nem tudom ez a kényszeres gondolkodás gyógyítható-e, vagy egyáltalán betegség-e... de ha elmész egy orvoshoz biztos tud mondani valami többet mint itt mi.
2010. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ugyan ilyen vagyok, pedig már 22 éves leszek. Na amikor meg valami problémám van vagy érint egy probléma, akkor azon meg végképp. Képes vagyok napokig nem aludni és enni. Rossz nagyon.
2010. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!