Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha úgy érzem, hogy hamarosan...

Ha úgy érzem, hogy hamarosan meg fogok halni, akkor tényleg így is lesz? Részletek lent. Normális válaszokat lécci!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy igaz ugyan, hogy már kicsinek is problémás gyerek voltam, és kiközösítettek az osztálytársaim a suliban, de tehetséges is voltam, és sokáig jól is ment a tanulás, és hittem benne, hogy ha majd felnövök minden szép és jó lesz, de sajnos nem így lett. Sőt, 20 évesen omlott össze totálisan az életem, és azóta már a tanulásra sem tudok koncentrálni, így ami az erősségem volt, az sem megy már. De még akkor is reménykedtem, hogy ez a sok szenvedés csak azért kell, hogy ha majd boldog leszek, akkor képes legyek értékelni a boldogságot, és legkésőbb 30 éves koromra meg fogom találni a saját utamat, és véget ér a szenvedés, de sajnos tévedtem. Nemrég múltam el 30, és úgy érzem már a remény is elveszett. Egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy úgy ment el az egész fiatalságom, hogy kb. semmi szociális életem nem volt, alig van mire visszaemlékeznem a depresszión kívül, és párt találni sincs sok esélyem már. És ugye azt szokták mondani, hogy aki sokáig depressziós az előbb utóbb rákos lesz. Nos én már 11 éve szenvedek, és eddig még nem tudok róla, hogy rákos lennék, de úgy érzem hamarosan mégiscsak meghalok. Szerintetek mi fog történni velem?

2017. okt. 18. 20:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

8. vagyok.

25

2017. okt. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az jó, akkor még van esélyed változni.
2017. okt. 22. 14:54
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem akarok változni. :D Maximum nagyon minimálisan, de úgy se igazán.
2017. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Én azt mondom ne agyalj ilyesmin, lehet hogy hamar meghalsz, lehet sokáig élsz de ez mind nem is számít. "A halál nem büntetés, hanem megváltás."


Igazából érdekes dolog, a porhüvelyed hal csak meg, de a tudat energia. Az energia nem vész el csak átalakul. A tested hal meg, a tudat viszont valamilyen formában megmarad. A létezés magasabb fokára jut, ennél csodálatosabb dolog aligha van a világon. (Félreértések elkerülése végett, nem menny és pokolról beszélek, nem hiszek a mesékben.9Ű)

2017. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A rákos megbetegedésnek nincs különösebb köze a depresszióhoz. Inkább szív-és érrendeszeri panaszokkal, emésztőszervi problémákkal köthető össze. Még azt se lehet mondani, hogy az, aki rákos lett, azért lett az, mert depressziós volt/bevonzotta, hiszen minden 3.-4. ember ebben a betegségben hal meg és minden 3.-nál alakul ki, tehát nem lehetsz benne biztos, hogy amúgy nem is lett volna ilyen betegséged. Olyan életerős, boldog fiatalok is megbetegszenek ebben, akiknek semmilyen lelki gondjai nincsenek. Puszta pech és genetika. Nem érdemes emiatt félelemben élni. Csupán lelki okokból nem alakul ki ilyen. Ehhez mindig több dolognak kell összejönnie.
2017. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 PetheD ***** válasza:
Érdeklődni szeretnék, kedves kérdező, hogy alakult azóta az életed? Remélem, boldog vagy, azt csinálod, amit szeretsz, és a párod is megtaláltad.
2021. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!