Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha úgy érzem, hogy hamarosan...

Ha úgy érzem, hogy hamarosan meg fogok halni, akkor tényleg így is lesz? Részletek lent. Normális válaszokat lécci!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy igaz ugyan, hogy már kicsinek is problémás gyerek voltam, és kiközösítettek az osztálytársaim a suliban, de tehetséges is voltam, és sokáig jól is ment a tanulás, és hittem benne, hogy ha majd felnövök minden szép és jó lesz, de sajnos nem így lett. Sőt, 20 évesen omlott össze totálisan az életem, és azóta már a tanulásra sem tudok koncentrálni, így ami az erősségem volt, az sem megy már. De még akkor is reménykedtem, hogy ez a sok szenvedés csak azért kell, hogy ha majd boldog leszek, akkor képes legyek értékelni a boldogságot, és legkésőbb 30 éves koromra meg fogom találni a saját utamat, és véget ér a szenvedés, de sajnos tévedtem. Nemrég múltam el 30, és úgy érzem már a remény is elveszett. Egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy úgy ment el az egész fiatalságom, hogy kb. semmi szociális életem nem volt, alig van mire visszaemlékeznem a depresszión kívül, és párt találni sincs sok esélyem már. És ugye azt szokták mondani, hogy aki sokáig depressziós az előbb utóbb rákos lesz. Nos én már 11 éve szenvedek, és eddig még nem tudok róla, hogy rákos lennék, de úgy érzem hamarosan mégiscsak meghalok. Szerintetek mi fog történni velem?

2017. okt. 18. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Azt,hogy menj el kivizsgáltatni magad,majd örömmel gyere ki a kórházból, nyugtázva hogy teljesen egészséges vagy. :) és lehet,hogy holnap megtalálod életed párját. ;)
2017. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy. :) Most picit feldobtad a hangulatomat. :)
2017. okt. 18. 20:34
 3/16 anonim ***** válasza:
Örülök neki. :) amúgy tényleg ne aggódj. A legnagyobb baj max. az lesz,hogy nem ébredsz fel az ébresztőórára. :D
2017. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
15 ève depresdziós vagyok. Mèg èlek.
2017. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Eőző vagyok. Csak, hogy èrdekesebb legyen daganatos beteg is volta. De mèg mindig èlek:) Mi jöhet mèg? Szerintem már semmi èrdekes:)
2017. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jajj. És hány éve voltál rákos? Eltelt már 5 év?
2017. okt. 19. 18:25
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne gondolkozz a rákon, mert még bevonzod. Inkább szedj ellene valami flavint. Például Flavogardot, vagy Flavin 7-et.
2017. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan megérzésem van évek óta, hogy korán meghalok.


Egyébként családom 1 főből áll, beilleszkedési nehézségeim vannak, "fura" ember vagyok és fogalmam sincs, hogyan lesz valaha hozzám illő párom, aki mellett alapvetően önmagam lehetek, nem kell feladnom magamat, a nem megszokott pl hobbijaimat és bírom az elköteleződést - ugyanis nagyon magamnak való vagyok.

A karrier kérdésben is elakadtam, jelenleg irodai admin vagyok, de igazán nem érdekel semmi mai hivatás, csak a növénygondozás, önellátás stb.... Tanulok is jelenleg, de ... Csak, hogy kerek legyen.

2017. okt. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És te kedves utolsó, hány éves vagy?
2017. okt. 21. 20:28
 10/16 anonim ***** válasza:
Bárcsak meghalnék,olyan nyomorúság az életem.
2017. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!