Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek az életemmel, ha...

Mit kezdjek az életemmel, ha egyáltalán nem érdekel?

Figyelt kérdés

17/F

Végzős leszek szeptemberben.

Egyszerűen semmihez nincs motivációm, nem látom értelmét az életemnek és még egy hangyányi esélyt sem látok rá, hogy ezen a nézetemen bárki változtatni tudjon.

Nem akarok csak azért élni, mert muszáj (lényegében mindenki csak ezért van életben), de öngyilkos nem merek lenni.

Semmi nem érdekel, nincs semmi és senki a világon, ami/aki egy icipicit is megmozgatna bennem valamit. Nincsenek emberek, akiket szeretek, nincsenek tevékenységek, amiket szeretek csinálni, egyszóval semmit nem élvezek.

Ez a dolog nem pár napja van jelen, hanem évek óta.


Legszívesebben elcserélném az életemet egy haldokló rákos emberére, hisz ő úgyis élni akar, én meg úgyse.


Még ahhoz sincs motivációm, hogy drogot vegyek vagy, hogy alkoholista legyek..


Pszichológushoz nem megyek, mert drága, nincs rá pénzem, erről az állapotomról pedig senki nem tud.


2017. júl. 10. 22:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kitartàst èn màr 30 ève ìgy èlek plusz munkakèptelen is vagyok 3 ève. Minden napom szenvedès de tùl sokàig màr nem vagyok hajlandò kìnlòdni...
2018. szept. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!