Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok olyan munkahelyet ahol...

Tudtok olyan munkahelyet ahol nincs más munkatárs, csak egyedül vagyok, magam ura lehetek? 36/N

Figyelt kérdés
Nem vagyok se agorafóbiás, se pánikbeteg, csak egyszerűen nem szeretem a társaaságokat. Magamnak való vagyok. Utálom a pletykázó, válykáló embereket, hagyjanak békén. Introveltált személyiség vagyok, szeretnék olyan helyen dlgozni, ami egyszeméye, nem kell csapatban dolgozni meg ilyen hülyeségek... Tudtok ilyen munkákat? Otthon végezhető kamu munkákokn kívúl!

2017. máj. 8. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kamionos.
2017. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, kamionos és ehhez hasonlók: villamosvezető, buszvezető, pizzafutár, kézbesítő, újságkihordó.... Az utóbbi 3 esetben minimális szinten vagy emberekkel, max addig, amíg kiadják a munkát.
2017. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Éjjeli őr :-)

Sajnos semmi olyan nem jut eszembe, amihez egyáltalán nem kéne emberi társaság. Bizonyos tevékenységeknél, cégeknél (pl. irodaszer kereskedés) lehetsz kiszállító, kapcsolattartó, aminél magad osztod be az idődet, és nem csekkol egész nap senki, de az ügyfelekkel ott is kell beszélni. Igaz, csak addig amíg az időd, kedved engedi. A csapatmunkát én sem bírom. Jelenleg a saját vállalkozásomat csinálom itthon, de ha állást kéne keresnem, az lenne a szempont, hogy magam intézkedhessek, és erre jó a fent említett példám.

2017. máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Saját vállalkozás.
2017. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszoka! :)) Jók az ötletek!
2017. máj. 8. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!