Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj, ha valaki így áll hozzá...

Baj, ha valaki így áll hozzá az antidepresszánshoz, miután az interneten sok rossz dolgot olvasott róla?

Figyelt kérdés

Hogy szentül elhatározta hogy ő nem hajlandó ilyeneken élni, inkább a halál hamár más megoldás nincs, mint az ilyen tudatmódosító szerek.

Annak ellenére, hogy a pszichiátere a közeli ismerősök már egy éve nagyon rá akarják tukmálni, és a pszichiátere váltig állítja, hogy semmi gond nem lenne belőle ha elkezdené szedni, és amiket az interneten írnak az egy baromság amit nem kéne elhinni. Van olyan állapot amikor két megoldás van már csak, hogy valaki ilyeneket szed, vagy a halál?


2017. ápr. 9. 15:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el akinek komoly lelki problémája van, a cigi annyit ér mint kaviccsal repülőt dobálni. Stresszre ok, meg ha nagy a pörgés, de komoly dolgok ellen semmit nem ér.
2017. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%

10-es

Az ugye megvan, hogy antidepresszánst nem azért szedi az ember, mert stresszes, ideges, és legszívesebben a falat ütné?

Egyáltalán nem alternatívája a cigi.

2017. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 bit123bit ***** válasza:

12-es


Akkor miért szedi? Talán, mert van valami lelki problémája? Vagy akár depressziós? Ha ezek nem okoznának stresszt akkor senki nem venné ezeket a gyógyszereket. Nyilván azért vesz be az ember antidepresszánst, mert valami lelki problémája van, netán depressziós ami miatt meg stresszel, és akár ideges is lehet. Ha pl fejfájást nem éreznénk, de attól még ott lenne arra ki venne be fájdalomcsillapítót?

2017. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Általában a depresszió nem idegességet hanem szorongást okoz, ami kozott oriasi kulonbseg van. Idegesseget egy laza citromfu vagy magnezium is eluzi. Szorongast csak nyugtató.
2017. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Persze magyarul teljesen enyhen hangzik az hogy szorongas, de mondom sulyossagilag kb húzódás az egyik, masik törés.
2017. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem a szcientologusok gyogyszerellenesek, hanem azok az emberek, akik tapasztaltak egy vagy tobb horribilis mellek- vagy permanens (!) hatast. Pl. PSSD, akathisia, tardiv dyskinesia.


Ezek a szerek nagyon karosak, ezek tenyek, de ez nem jelenti, hogy nincsen megoldas, forduljon jo pszichoterapeutahoz, jarjon termeszetbe, vegezzen testedzest, szedjen D vitamint, Omega3-t, multivitamint ez csak egy par lehetoseg...Menjen el orvosi kivizsgalasra is, lehet hogy testi gond okoz ilyen tunetet.

2017. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 15-ös!

Én személy szerint 1 éven keresztül az összes lehetséges megoldást kipróbáltam, köztük volt a homeopátia és pszichoterápia. Minden irodalmat elolvastam vitaminokról, készítményekről, és emellett nagyon keményen is sportoltam. Mégsem tudtam meggyógyulni, amikor 35x is ugyan olyan szörnyüen éreztem magam és már azt olvastam valahol, hogy kurkumát kell szedni depresszió ellen, akkor lett elegem a sok gyógyszerellenzőből.

Örömmel jelentem semmi bajom tőle. Felteszem a kérdést, melyik károsabb? beszedni egy ilyen gyógyszert, vagy szenvedni egy mentális betegségtől?

2017. ápr. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Döntse el mindenki maga, de az is biztos, hogy nem szenvedni születtünk.
2017. ápr. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Kedves 17-es!


Nem azzal van a probléma, ha valaki felvállalva az agykárosodás és egyéb egészségügyi problémák kockázatát tudatosan úgy dönt, hogy mégis ilyen veszélyes kezelèsbe kezd mert úgy érzi már minden más lehetőséget kimerített - ez szíve joga.


A problèma azzal van, hogy az embereknek nincsen lehetőségük a tudatos döntésre, mert el vannak hallgatva jelenleg a permanens, horribilis "mellékhatások".

2017. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Persze ezt aláirom. Nekem is orvos ugy kezdte, hogy nem okoz semmit..aztan persze jott a horror show. Viszont ha valaki ezzel kezdené, hogy olyan mellékhatásai lesznek hogy orulj ha nem csinal ki, a lehetoseget se adjak meg ennek a szernek.
2017. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!