Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » AZ mennyire rossz ha nem...

Jeverezi kérdése:

AZ mennyire rossz ha nem jutnak eszembe az ismerőseim nevei? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy nem jutnak eszembe az ismerőseim nevei. Például három éve ismerek egy lányt de mindig elfelejtem a nevét és úgy mondom ismerőseimnek hogy kiről van szó hogy magas fekete hajú és rögtön mondjáka nevét.


Egyetemre járok huszonöt éves vagyok és a tanár kérdezi melyik tanárnál voltam konzultáción én meg nem tudom a nevét és a tanárom fejti meg. Bemutatkozásnál is mondják de elfelejtem 10 perc múlva.


Máskor is feledékeny vagyok nem tudom hova raktam le a kulcsomat, elfelejtek dolgokat stb ez mitől lehet? És hogy javítsam a memóriámat? Tanulásban nincs gond mert jól tanulok csak a nevek megjegyzésével. Ja meg a telefonszámomat se tudom megjegyezni pedig már 7 éve ugyan az.



2017. márc. 30. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor ilyen szintu a problema akkor mar orvosi segitseget igenyel a megoldasa. Fordulj szakemberhez.
2017. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló! Milyen szintű a probléma szerinted? És milyen orvoshoz menjek?
2017. márc. 30. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy őszintén, önmagadban, mert válaszolnod nem kell, gondold végig, hogy az életed melyik részén, és kiknek hazudsz - vagy hazudtál régebben - sokat.
2017. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, lusta vagyok most utananezni, de letezik olyan is, hogy valaki arcokat nem ismer fel. Van aki nem tudja a neveket arcokhoz tarsitani. Sokfele van. Neurologia tippre.
2017. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!