Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stresszevés? Tippek ellene?

Stresszevés? Tippek ellene?

Figyelt kérdés

Ha magam alatt vagyok, zabálnom kell. Akár egész nap megállás nélkül eszem, még szerencse, hogy edzem, és legtöbbször le is mozgom a bevitt kalóriát. Plsuz genetikailag sem vagyok hízékony alkat.

Általában tortaszeleteket kívánok... képes vagyok elbőgni magam, ha nincs itthon :D Nagyon nem kellene, mert labilis a cukrom: leküldök egy egész tálcával, aztán meg rosszul vagyok, sósat kívánok, lefojtom egy insant levessel és kezdődik az egész előlről. Estefelé pizzát ennék, megeszem egy 40 centis háromnegyedét is.

Egyébként az egészséges étkezés híve vagyok, szóval ilyeneket hétköznap sosem eszem, de ha ki vagyok akadva, csak ezeket kívánom.


Tegnap óta igyekszem visszafogni magam, de nehezen megy. Nemrég vacsoráztam borsos tokányt, majd fél órája ettem két hatalmas melegszendvicset, aztán egy hatalmas tál gyümölcsös müzlit (süti helyett), de azóta sem bírom kiverni a fejemből, hogy lemenjek az éjjel-nappaliba süteményért, smackért.

Ez már túlzás. 54 kiló vagyok, nem is értem, hova bírok ilyen mértéktelnül enni. Kicsit fáj is a gyomrom, de inkább mintha az éhségtől lenne (???)

Napközben megpróbálnék mozogni kicsit helyette, de ilyenkor már nem ugrálok az alvó férjem mellett, sétához meg fáradt vagyok.

Érzem, hogy így el fog húzódni ez a nyűgös időszak, semmire nem bírok koncentrálni, mert állandóan éhesnek érzem magam :( Most is itt kínlódom, nem bírok aludni, enni akarok.


Ha valakinek van tuti tippje ez a kívánósság ellen, azt nagyon szívesen veszem!


2017. febr. 7. 02:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!