Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmúlhatnak magától a kényszer...

Elmúlhatnak magától a kényszergondolataim?

Figyelt kérdés
Egyszer már majdnem elmúltak, úgy hogy nem foglalkoztam velük, ez járható út? Lehetséges őket így elmúlasztani, vagy mindenképpen gyógyszer kell hozzá?
2016. dec. 12. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs gyógyszer rá, csak általános zombivá tétel :(((

Drukkolok neked, hogy elmúljanak!

2016. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tip top ***** válasza:
Igen elmúlnak,de tenned is kell érte.Lelki okokra nem való gyógyszer,nem segít.Olvass erről a témáról.Menj el pszichológushoz,vegyél részt pl.gnm tanfolyamon vagy más pszsichológiai tréningen tréningen kivéve Szabó Péter,hozzá ne menj.
2016. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó lehet az a módszer amit használtam, hogy teljesen megtanultam nem figyelni rájuk, és hülyeségnek elkönyvelni őket? Akkor úgy tűnt segít, csak nem tudom megéri e ezt csinálnom, hogy ezzel sikerülhet e?
2016. dec. 12. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen- mert a kényszeres dolgok mögött az a TÉVESZME van a tudat alatt, hogy "attól jobb lesz" "akkor nem éri baj"


De az élet nehéz - el kell tudni viselni a szenvedést.

Nem működnek az ilyen téveszmés "varázslatok".

Epiktétoszt olvasni jó.

[link]

"Bizonyos dolgok hatalmunkban vannak, más dolgok nincsenek. Tőlünk függ a véleményünk, az ösztönös vágyunk, a törekvésünk és ellenszenvünk, egyszóval mindaz, amit egyedül alkotunk meg. Nem tőlünk függ a testünk, a vagyonunk, a hírnevünk és a tisztségeink, tehát mindaz, amit nem egyedül hoztunk létre.


Azok a dolgok, amelyek hatalmunkban vannak, természetüknél fogva szabadok, semmi sem akadályozza, semmi sem köti őket. Azoknak a dolgoknak azonban, amelyek nincsenek a hatalmunkban, nincs erejük önmagukban, másoktól függenek, egy kívülálló megakadályozhatja vagy elsajátíthatja őket."

2016. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!