Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj van, nem kevés! (? ) Help!

Baj van, nem kevés! (? ) Help!

Figyelt kérdés

Ma reggel mentem iskolába. Megláttam 2 rendőrautót, és már tudtam, hogy valami nincs rendben. Megyek tovább kb. 20 métert, erre látom baleset volt (elég durva bleset).

Egy autó a villamosmegállónál felment a padkára kivitte a táblát és elütött egy embert (ezt hallottam én). Nem láttam pontosan hogy történt, amit láttam az az az autó volt meg egy fekete zsákban egy halott ember. Nagyon lesokkolt és nem tudok koncentrálni semmire. Valami kéne nekem, hogy túltegyem magamat róla.

14/f



2016. dec. 9. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolj valami másra foglald el magad! Hallgass zenét vagy süss valamit, beszélgess az osztálytársaiddal 😊 Sok sikert!
2016. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már mindet próbáltam, de mindig eszembe jut.
2016. dec. 9. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egy ideig még biztos eszedbe is fog.Az idő majd "megoldja".Mindenesetre szörnyű látvány lehetett.
2016. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj, ne csináld már. Nem egy széttrancsírozott hullát láttál, csak egy fekete zsákot. Ne legyél ilyen be.ari.

+ suliban házifeladathiányra kifogásnak viszont tökéletesen megfelel!

2016. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!