Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotrilról valaki váltott...

Rivotrilról valaki váltott xanaxra több év után? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
Érezni valami változást? Vagy ugyan olyan? Elvonási tünetek vannak?

2016. dec. 8. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezeket a gyógyszereket nem szabad évekig szedni, csak a magyar pszichiáterek szerint. Én most szokok le a rivotril-rol 4 év után, így is túl sokáig szedtem, nagyon nehéz leszokni, de cserébe nem leszel tompa, fásult. Ha átszoksz xanax-ra, ugyanaz, mint a rivotril, nincs értelme az átszokásnak.
2016. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt értem! Tudom is! Csak úgy tudtam a xanax gyengébb mint a rivotril! 1x szoktam már le xanaxról! A Rivotrilról nem tudok! Ezért gondoltam, hogy kiváltanám xanax-al és aztán arról szoknák le. Kicsit bonyolult de remélem értitek!
2016. dec. 8. 12:54
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és 3x0,5 mg mind a 2! Régen erről az elnyultott hatású xanaxról szoktam le! Ez meg csak sima 0,5 mg-os
2016. dec. 8. 12:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet ebben így valami?
2016. dec. 8. 12:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Szakemberhez menj el, ne gyógyszerezd magad.

Semmi értelme.

2016. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy leszokás miatt akarom! Aztán ha nem jó akkor igazad van...szakember
2016. dec. 8. 18:48
 7/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én ugyanígy akartam leszokni a rivorol, de a pszichiáter azt mondta hülyeség, xanaxrol ugyanolyan nehéz leszokni. Most szedek napi negyed rivot és nagyon nehéz volt 3-szor félröl lecsökkenteni, de örülök neki, hogy sikerült. Egyébként neten én is olvastam, h rivo leszokás előtt egyes pszichiáterek átállítanak más gyogyszerre, keress ilyen pszichiátert ha ragaszkodsz ehhez a módszerhez.
2016. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A felezési idő miatt gondoltam erre. Szerintem nem akkora hülyeség! Tudom, hogy mind2 nagyon erôs, de valahogy megoldom! De hogy lehet ennyi embert ilyenekkel kezelni? Kezelni az túlzás! Van akinek csak ez használ azt aláírom, de nem hiszem, hogy ennyi embernek!
2016. dec. 9. 11:09
 9/9 anonim ***** válasza:
2016. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!