Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 35 hetes terhes vagyok és...

35 hetes terhes vagyok és pánikbeteg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor terhes lettem abba hagytam a gyógyszer szedését(stimuloton),de el kellett kezdeni a vitaminok és főleg a magnézium szedését. Ez segített eddig de most, hogy már nem lehet magnéziumot szedni érzem, hogy visszatérnek a tünetek.
2008. okt. 1. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
én is az vagyok az orvosom a nögyógy. azt mondta csökkentsem inkább mert a tünetek, csak rosszabbak a babának mint a gyogyszer. én 13 hetes vagyok a napi 3x 0,25 xanaxomat lecsökkentettem este 0,25 re. jol vagyok. a baba is jól van, remélem ezután is igy lesz. kérdezz meg más nőgyógyászt mit javasol, és nem tudom te milyen erős és tipusú gyogyszert szedtél, de lehet kicsi dozis nem árt abból sem. ha nagyon pánikolsz ihatsz nyugtazó teát is, cickafark, citromfű.
2008. okt. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én még nem várok babát, de dolgozunk rajta, és én is pánikbetegségben szenvedek, de én már nem szedek semmiféle gyógyszert, és már rohamaim sincsenek. Nekem a kinezilógus segített.Azt gondolom, és tapasztaltam, hogy az orvosok teletömnek mindenféle agystimuláló gyógyszerrel,csakhogy ne legyen rohamunk, de a probléma ami miatt a rohamok jelentkeznek, nem tünnek el.

Én már tudom, még ha nem is hittem anno, hogy meg lehet szabadulni a pánikbetegségtől.

2008. nov. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!