Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok tenni hogy ne...

Mit tudok tenni hogy ne legyek ujra es ujra depresszios?

Figyelt kérdés
Eloszor 12evesen jelent meg a depressziom akkor majdnem harom honapig voltam a rabja. Aztan elmult es kesobb csak 13evesen jott ki egy honapra es megint lekuzdtem aztan 14evesen majdnem fel evig megint a csapdajaba estem es most (15evesen) megint felek hogy mikr jon elo. Igazabol tudom az okat teszek is ellene, lefoglalom magam , kozossegbe jarok, kikapcsolodok eljarok baratokkal szoval a tarsasagi eletem is ugyan ugy megvan. Csak valahogy ami a csaladban ossze gyulik feszultseg nem mindig tudom levezetni es egy ido utan ossze gyulik bennem. Mindig probalom kimondani hogy mit gondolok es igxekszek a vitakat is kerulni de egyszefuen erzem hogy megint gyengulok. Nem szeretnem megint vagdosni magam nem is tudnam elkepzelni hoy ujra ezt tegyem de mindig ez tortent. Valaki kerlek segitsen mit tudok tenni!

2016. júl. 21. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd, én lelki dolgokkal folalkozom és látom, hogy nálad lenne min dolgozni.

Stresszterapeuta vagyok és nem konvencionális gyógymódok szakkonzulense, energetikai kezelő - gyógyító beszélgetések instruktora. Ha gondolod szívesen beszélgetek veled a problémádról.

2016. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Uhh az 1es ... Komoly szakmád van, hivatalosan hol jegyzik? Nehogy fényevés legyen a vége a stressterápiának ... :S
2016. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Iskolapszichológushoz, pedagógiai szakszolgálathoz, gyerekpszichiátriai kórházakhoz, központokhoz (Pesten pl. a SOTE, Heim Pál, Vadaskert) tudsz fordulni. Ingyen és bérmentve kötelesek segíteni.
2016. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 homo ludensz ***** válasza:
15 évesen még tényleg az iskolapszichológushoz tartozol,bár most iskolaszünet lévén gondolom nehéz elérni. Nem kellene megvárni míg jobban összecsapnak feletted a hullámok mert nem tudod mire késztetnek a rossz gondolatok. A vagdosás és különböző önsanyargatási praktikák hidd el nem segítenek. Ezt töröld!
2016. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!