Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyha én nem szeretem magam...

Hogyha én nem szeretem magam és nem fogadom el akkor mások sem fogják ezt megtenni velem?

Figyelt kérdés

Utálom magam, egy rossz, ronda ember vagyok, egy igazi mocsadék, de szeretném hogyha mások szeretnének, ha lenne egy barátnőm aki szerelmes lenne belém.Azt szokták mondani hogy amíg az ember nem fogadja el magát addig mástól se várja ezt, ez mennyire igaz, és miért van így?

Hogyan szerethetném magamat?


2010. ápr. 14. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Önsajnáltatásból jeles! Ha nem fogadod el magad nyilván értelmetlen lenne másoktól elvárni hogy fogadjanak el... Ez egyszerűen azért van mert ha az emberek látják valakin hogy sajnáltatja magát, az lehúzza az ő kedvüket is. És kinek van kedve hosszútávon együtt lenni egy ilyen emberrel? Dolgozz inkább azon hogy több önbizalmad legyen!
2010. ápr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam, egyszerűen ezt érzem és leírtam, őszinte voltam, fölösleges lenne azt hazudni vagy mutatni másoknak hogy elégedett vagyok magammal és jó kedvem van mikor ez nem igaz, én nem szoktam hazudni!
2010. ápr. 14. 23:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszel magadnak, akkor vagy próbáld megszeretni magad, vagy próbálj olyan lenni, ami tetszene neked is.

Függetlenül a környezeted véleményétől, légy olyan, amilyen te akarsz lenni. pl.: borotválkozz meg vagy növessz szakállat, vágasd le a hajad, vagy növeszd meg, változtass az öltözködéseden, fogyj le vagy gyúrd ki magad, stb.

A cselekedeteid meg olyanok legyenek, amik neked is tetszenek.


Fogadd el saját magad, azután várd, hogy más is elfogadjon.

2010. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha utálod magad, akkor az kisugárzik és azt az üzenetet közvetíted az embereknek, hogy utáljanak ők is. vagy hogy egy egyszerű hasonlattal éljek: ha te nem eszed meg a sz@rt, akkor másoktól miért várnád el? nem személyeskedésnek szántam a tartalmat, csak próbáltam érzékletes lenni :D
2010. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Adok egy tippet:

Nézz körbe a világba, a közvetlen környezetedbe milyen emberek vannak. Ne a külsejüket nézd hanem azt hogy mit tisztelsz bennük. És utána keress magadban egy tulajdonságot amire büszke vagy amiért tudnád magadat tisztelni. Ami még fontos hogy nem kell megjátszanod magadat, ha nem vagy megelégedve magaddal akkor tegyél érte és ne sajnáltasd magad mert ezt látni fogják rajtad és pontosan ezért nem lesz barátnőd mert senkinek se kell egy önsajnáló negatív társ. Próbálj egy kicsit pozitív lenni, lásd meg a jó dolgokat a világban és MAGADBAN!

Ha rám hallgatsz holnaptól egy kicsit más emberként kelj fel, segíts másoknak, legyél figyelmesebb másokhoz és megfogod látni hogy ez nekik is jó lesz és neked is. A szeretet szeretetet szül.

2010. nov. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!