Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha annyira szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha annyira szeretem őt, hogy bármit képes lennék megtenni érte?

Figyelt kérdés

Na persze, hogy ő le se szar engem...de én mindig arra vágyok, hogy vele lehessek és sokszor előfourdult már, hogy lemondtam valamirol csak hogy legyen időm segiteni neki valamit, ha megkert rá...

úgy érzem, hogy csak kihasznal és ez nagyon faj nekem, mert én mindennél jobban szeretem őt


2010. ápr. 16. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

sajnos sokan ilyenek mostanában, és n tudom mit érzel....velem is mindig ilyenek voltak azon kevesek akiket nagyon szerettem és bármit megtettem volna. ilyen az élet:S szerintem állj elé, mondd meg neki mennyire szereted, ha nem érdekli, nincs mit tenni, légy erős, menj előre és próbáld meg elfelejteni:S


sok sikert


18/F

2010. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
azért ilyen vonzó, mert nem foglalkozik veled. Nem írtad, hogy mennyire ismeritek egymást, de lehet, hogy ha közelebb kerülnél hozzá, és többet megtudál róla, nem is akarnád már annyira.. :) Szerintem is állj elé, mond el neki, legalább megtudod, hogy érdemes e reménykedni .. nem érdemes senki után koslatni, nem érdemlik meg :) 17/L
2010. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tegyél meg bármit érte.
2010. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Csinálj úgy mintha fiúk ezrei mind veled akarnának lenni.Utána majd hátha ő is észbekap,hogy milyen remek lányt veszit el.HAJRÁ!!!
2010. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze ha lány vagy,de ha fiú akkor sincs baj:)
2010. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most pont ugyanebbe a helyzetben vagyok :S
2010. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!