Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek hajnalban,...

Nagyon félek hajnalban, egyedül az utcán munkába menni, de ezt nem merem bevallani senkinek és kell a pénz? L21

Figyelt kérdés

Kifejezetten rossz környéken lakom. Gyakran olvasok híreket, rengeteg rémisztő hírt olvastam ezzel kapcsolatban. Nyári munkáról van szó, csak ideiglenes.

Hogy kűzdhetném le magamban a félelmet?

Nagy áruházban lenne pakolás.


2016. jún. 23. 13:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja, ez ilyen poén lenne? Óvszer-mert fontos a védekezés? :D
2016. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Gázspray! Mindenképp szerezd be, nekem is van.

Ami még fontos, hogy az úton soha ne a táskádban legyen, hanem akár a kezedben tartsd, vagy minimum a zsebedben, ahonnan másodpercek alatt használni is tudod.


Ezt csak azért írom, mert ha a táskádban van és 5 perc mire kikutatod addigra már 6x mindegy, hogy van-e nálad vagy sem.Szóval mindig zsebben vagy markodban legyen, és félni sem fogsz már annyira, tapasztalat. :)

25L

2016. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Medve elleni gázsprayt szerezz be, azzal 10 méterről is ki tudod fektetni a támadót, tehát nem tud odamenni, hogy kivegye a kezedből.
2016. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja, persze, egy ilyen félkilós medvespray-vel fog mászkálni az utcán.
2016. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Persze, fő a biztonság. Még jobb, ha 2 darab van nála, így ha az egyiket elveszik, akkor a másikkal le tudja fújni.
2016. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
írj rám én elkísérlek bizonyos természetbeni juttatásokért cserébe
2016. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!