Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudna segíteni egy...

Hogy tudna segíteni egy pszichológus?

Figyelt kérdés
28 éves férfi vagyok. Nem tudom elhinni, hogy egy lány (önszántából) velem járjon, szeressen. Még baráti értelemben sem tudnának szeretni. Nem értem, hogy tudna egy orvos ezen segíteni? Elmond pár közhelyet, aztán jó napot?
2016. febr. 7. 12:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy mi az oka, hogy ne lehetne barátnőd?
2016. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Van egy pár:

- nem vagyok jóképű (szerintem)

- nem vagyok vicces, bármennyire is próbálok kinyomni magamból egyet-kettőt

- nem merek kezdeményezni, pl. az utcán

2016. febr. 7. 12:12
 3/23 anonim ***** válasza:
és nem is volt még nőd?
2016. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
14 évesen volt az első szerelem, de 3 hét után dobott a nálam 2 évvel idősebb lány. De szerintem csak szerencsém volt, hogy lett egy kapcsolatom, még ha csak ily rövid.
2016. febr. 7. 12:23
 5/23 anonim ***** válasza:

Van az első lehetőség:

Keresel egy feled egy szinten lévő csajt, de ez ilyen ha nincs ló jó a szamár is kapcsolat csak nyögve nyelés...

A másik: Össze szeded magad, 28 évesen nem vagy már gyerek belátodhatod, hogy így nyöszörögve nincs értelme az életnek...

és a nőknél kevésbé számít a külső, ha van "tököd"

A válaszodból nem úgy tűnik, mintha annyira bűn ronda lennél, mivel bizonytalannak tűnsz

2016. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Összeszedem magam, legalábbis megpróbálom.

Direkt kerülöm a lányokat, így nem ér csalódás.

2016. febr. 7. 12:32
 7/23 anonim ***** válasza:
ez már rossz hozzá állás...így nem is akad senki horogra, mindenki kapott már vissza utasítást
2016. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Neten szoktam még próbálkozni, de b...sznak visszaírni. Pedig direkt a csúnya lányoknál próbálkozom. Ők nem tudom, mire számítanak?
2016. febr. 7. 12:37
 9/23 anonim ***** válasza:

netes ismerkedésnek nincs sok értelme, főleg ha kicsit antiszoc vagy mert élőben megfogsz lepődni, mivel levelezgetés közben nem jönnek elő a blokkoló tényezők...

Legegyszerűbb az lenne, ha eljárnál valahova ahol mondjuk alkohollal tudod oldani magad és nem esne nehezedre megszólítani őket, nem diszkóra gondolok, akár egy beülős helyre haverokkal vagy kollégákkal vagy valami

2016. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

A gondolat nem rossz, de van néhány bökkenő:

1. Az alkohol nem igazán old fel.

2. Nincsenek barátaim.

2016. febr. 7. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!