Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hát asszem, nem fogom túlélni...

Hát asszem, nem fogom túlélni ezt a depressziót!?

Figyelt kérdés
Nem sajnáltatásból mondom, inkább csak kíváncsiságból, hogy vannak-e még hozzám hasonló emberkék, akik ilyen sötétnek, reménytelennek látják az életet. Minden nap mintha ezer késsel szúrkálnák a lelkem belül, nincs olyan nap, hogy ne jutna az eszembe az öngyilkosság már hosszú ideje. De még így a vége előtt kíváncsi voltam a hozzám hasonló sorsú emberek reakcióira, meg talán egy kicsit jól is esett személytelenül leírni mit érzek!

2016. febr. 1. 18:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok, de talán most érte el a tetőfokát a depresszióm, és szorongásom...
2018. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Hahó?Mi van veletek?
márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12 A 11-es válaszoló vagyok, azóta sokat változott az életem. Időközben felvettek egyetemre, mellette egy jó lehetőségeket kínáló munkahelyen dolgozom gyakornoki pozícióban.

Sok dolog van még az életemben, amit rendbe kell tennem, de mindenképpen javulást látok.

márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Örülök, sok sikert!
márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!