Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hát asszem, nem fogom túlélni...

Hát asszem, nem fogom túlélni ezt a depressziót!?

Figyelt kérdés
Nem sajnáltatásból mondom, inkább csak kíváncsiságból, hogy vannak-e még hozzám hasonló emberkék, akik ilyen sötétnek, reménytelennek látják az életet. Minden nap mintha ezer késsel szúrkálnák a lelkem belül, nincs olyan nap, hogy ne jutna az eszembe az öngyilkosság már hosszú ideje. De még így a vége előtt kíváncsi voltam a hozzám hasonló sorsú emberek reakcióira, meg talán egy kicsit jól is esett személytelenül leírni mit érzek!

2016. febr. 1. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A testvérem ugyanígy "volt". Remélem,csak volt, a végén addig fajult a dolog,hogy a saját testét vagdosta, égette,stb....mert nem tudott túllépni dolgokon. Járt pszichológushoz,szedett gyógyszereket és mostannság már jobban van,nem mondom,hogy néha nem keseredik el,de nem olyan szintem. Nem tudom te milyen viszonyban vagy a családoddal,barátaiddal,de szerintem próbálj meg beszélgetni velük,illetve az orvosok is sokat tudnak segíteni,egy idegennek lehet könnyebben nyílsz meg,mint egy ismerősnek. Valamerre próbálj elindulni!
2016. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is így érzek minden nap, de csinálom tovább, nem jobb feladni sem. Szinte minden napom szörnyű, de talán, hátha valam csoda folytán lesz még valaha jó nekem. Ha feladnám, úgy már biztos nem lenne jobb
2016. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mit tettél a gyógyulásod érdekében? Elmentél pszichoterapeutához?
2016. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az élet nem habostorta. Ha ezt felismered, tapasztalod, érdemes elkezdeni keresgélni, szellemi szinten meg lehet oldani ezt a problémát. Én keresztény vagyok például. 16 éves koromtól kezdtem a szellemi keresést, 30-on túl már választ találtam pár dologra.


Ha depressziós vagy mindent feketén látsz. Nem szabad ögy-ban gondolkodni, van akinek ugyanannyi nehézsége van, vagy még nehezebb körülményei és mégse adja fel.


Eltántorításul egy videó egy nőről, aki 15 évesen ögy-ot kísérelt meg.

Tamara Laroux Shot Herself, & Went to Hell, Then to Heaven and BACK!!

https://www.youtube.com/watch?v=HGQDkCi-OIY&noredirect=1


ui: én is álltam ögy legszélén, 30 éves koromban. Akkor találtam rá szerencsémre a Zsoltárok könyvére és rájöttem, hogy létezik gondviselés azok számára aki Istenhez fordul!

2016. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Én pont ugyanígy érzek, ahogy te. Nekem már a tervem is megvan nagyjából, hogy hogyan fogom megölni magam. Van még néhány elintéznivalóm az életben, aztán meg fogom tenni. Szerencsére a családomból még senki sem sejti, mire készülök, igyekszem titokban tartani.
2016. febr. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne várj a csodára ha nem teszel érte. Már beléd van ''épülve'' a 'minden szar'' felfogás. Szerezz barátokat, járj el. Beszélgess az emberekkel. Hidd el nagyon sokat fog segíteni. Az öngyilkosság az a megfutamodás, azaz feladod. De küzdeni kell. Egyébként azért mondom, hogy barátkozz mert nekem is rengeteget segített. Mert amikor a haverjaiddal/barátaiddal vagy nem a rosszon fog pörögni az agyad hanem egyszerűen csak jól érzed magad. Kívánok minden jót ;)
2016. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is ugyanitt tartok. Minden nap ezen gondolkozok, már a konkrét tervem is megvan. Kértem a pszichiátertől segitséget, de csak annyit mondott hogy sajnálom. Hát én is....
2016. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy vagyok. minden nap sírógörcsök gyötörnek, este, éjszaka, reggel, már az alvástól is félek mert van hogy felébredek és órákon át csak bőgök, és ezen semmi nem tud segíteni. meg persze napközben, úgy összességében 20-25-ször biztos elsírom magam. Gyűlölöm az életem, nincs senkim, egy barátom se, senkit nem érdekel hogy élek-e vagy halok. Egyedül a családom miatt vagyok még itt, de nem tudom meddig fogom így bírni. :(

20l

2016. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez a szerezz barátokat dolog sem a legegyszerűbb...mégis hogy? Vadidegenekhez nem mehet csak úgy oda,hogy figyelj már leszel a barátom,mert rögtön hülyének nézik.
2016. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Aki gondolja nekem írhat nyugodtan! Nem vagyok egy nagy lelkisegély szolgálat,de szívesen meghallgatok bárkit és beszélgetek veletek! Néha elég annyi is,hogy kibeszélj magadból mindent. Minden jótneketek és fel a fejjel!
2016. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!