Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez természetes 15 év kor...

Ez természetes 15 év kor körül? (stressz)

Figyelt kérdés
Mikor ideges vagyok, magamat ütöm (vagy kézzel vagy akármivel ami épp a kezemben akad), karmolászom és tépem a hajam. Ez mindennapos a szülők közti romló kapcsolat és veszekedés miatt. Nem is lenne vele olyan nagy gond ha nem rontaná a tanulási készségemet és nem okozna esténként néha izomgörcsöket, mert úgytudom, hogy az a stressz vele járója. Ez természetes kamasz korban, mások is igy vannak vele?

2016. jan. 15. 20:21
 1/4 A kérdező kommentje:
15 éves*
2016. jan. 15. 20:23
 2/4 anonim ***** válasza:

nem természetes, én vakarom pl. a fejem a stressz miatt, és van hogy véresre vakarom, de egy ideje kis külső segitséggel visszafogtam magam, tedd ezt te is még nem okozol olyan kárt amit énis okoztam magamnak.

(a sok vakaráshoz szokott a fejbőröm és valószinü hogy pikkelysömöröm is lett :D

2016. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És fiú vagyok * böcs, azt nem irtam ki
2016. jan. 15. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ehelyett miért nem futsz 4-5 km-t ??
2016. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!