Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert huz vissza egyfolytaba?...

Miert huz vissza egyfolytaba? Elfelejtem az egeszet majd visszarant

Figyelt kérdés

Az a problemam hogy tavaly felev elott eleg komoly debreszioba estem es azota eleg sokszor probaltam ongyilkos lenni , majd a nyaron minden sokkal jobb lett elkezdtem emberekel beszelni is, visszont a bajom az hogy a szivem elmondana funek fanak hogy mik tortentek velem viszont az agyam meg tudja hogy nem mondhatom el mert mindenfele orvoshoz visznek, csaladomnak nem mondom el mert mar nem is te kintek oket aznak , apam csak ugy elmegy es allig van itthjon , aanyam csak neha random ram ordit hogy haljak meg ,tesom meg csak azt mondja hogy lattja nem sikeruul ongyilkosnqk lennem legkozelebb szoljak neki es majd megol

Meg mindig debresszios lennek? Vagy mi a bajom? Mostanaban ha a legjobb baratnom ir neki se merek visszairni ,nemtudom miert ,de felek vissza irni,de miert?

Legyszi csa ertelmes valaszokat es bocsi a ekezetekert telefonrol irok es a szavakat is megtudja valtoztatni

14/l



2015. nov. 15. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami történt veled.

Szerintem még depressziós vagy, mivel együtt jár vele a bizalomvesztés és magadbazárkózás. A helyedben anonymus-ként írnám le egy blogba ismeretlenül a történteket. Mondjuk tumblr-ra vagy erre való fórumokon. Így ki tudod magadból adni, mások is láthatják, de mégis megmarad a privát szférád és nem derül ki hogy te vagy.


Volt egy időszakom amikor minden nap sírtam és elképzeltem a halálomat. Egyszer majdnem magamba szúrtam a kést.

Sokszor elpanaszkodtam 2 barátnőmnek hogy mik történtek és az egyiküket aki nem ugyanazt élte át ezzel elüldöztem...

Ha nem tudod hogy a barátnőd elég megértő és érzékeny inkább ne áruld el neki, mert aki nem tud vele mit kezdeni az kerülne ezért.

Ez nem jelenti azt hogy nem szeret téged, csak azt hogy nem akar ő is szomorú lenni és nem tud neked segíteni. Mert még egy pszichológusnak is nehéz.

2015. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mégis csak jobb lenne felkeresni egy pszichológust, ő nem orvos, de lehet, hogy tud segíteni.

Veszíteni nem veszítesz vele semmit ha kipróbálod.

Ne zárkózz magadra, az csak tovább rontja a helyzetet.

Egy embernek már az is tud segíteni ha valakinek kibeszélheti a problémáját, Te pedig pont ettől fosztanád meg magad!! Nem szabad!

Ha gondolod, nekem is írhatsz privát levelet, meghallgatlak!


20/L

2015. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!