Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan barátkozhatnék meg a...

Hogyan barátkozhatnék meg a magasságommal?

Figyelt kérdés
Csak 176 centire nőttem, és nekem ez nem tetszik, kisebbségi komplexus alakult ki bennem ez miatt, ha odaáll mellém egy 190 vagy még magasabb ember akkor alacsonynak érzem magam, kicsinek, ez rossz érzés, márpedig minden vesznek körül ilyen emberek.Az lenen a kérdésem hogy hogyan szüntethetném meg ezt az érzést?Vagy esetleg nőhetnék még?(férfi vagyok, 21 éves)
2010. márc. 15. 00:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 megoldas lehetseges ha egy mas elonyos tulajdonsagodnak meginkabb kihangsulyozasaval, kidomboritasaval foglakoznal. Pl a karizmod, vagy mellizmod.stb.

A masik megoldas ha egy magasabb ferfi all melletted hat valtoztass a helyeden es alj egy alacsonyabb melle vagy meg ennel is jobb ha egy no melle allsz.

2010. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%

megoldás : aki magas jöjjön Hollandiába 190 vagyok és sokszor olyan lányba ütközök aki nagyobb nálam


aki alacsony menjen Kinába :D :D

2010. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

én így csinálnám :

-szia, hogy vagy?

-hát, egész jól.. bár szeretném ha 180 lenne a nevem

-ja én is.

-akkor mi legyen?

-nem tudom, én ismerek egy embert aki 180, és néha ezt is soknak érzi...

-jó, de azt akarom magasságom, hogy 180 legyél minimum...

-akkor b*zd meg :D kezdj el gyúrni és nem leszel besz@ri p*öcs :P

2010. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok besz*ri p*cs:D Csak kicsinek érzem magam, ha izomállat lennék ugyan ezzel a magassággal akkor is kicsinek érezném magam, szóval félreértettél:)
2010. márc. 15. 21:19
 15/17 anonim ***** válasza:

akkor csináld úgy mint a kínai lányok, hogy eltörik a sípcsontjukat, széjjelebb húzzák, és úgy forr össze :D:D:D

tényleg van/volt ilyen :P

előző voltam

2010. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ez király köszi a tippet:) Ezzel viszont az a baj hogy csak a lábaim lesznek hosszabbak, nem leszek arányos.
2010. márc. 16. 17:52
 17/17 anonim ***** válasza:

És aki ettől alacsonyabb és férfi akkor az törpe?

Nem hiszem el ne haragudj, hogy téged aggaszt a magasságod.

2010. márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!