Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem vagyok elégedett a magassá...

Nem vagyok elégedett a magasságommal. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
19 évesen sajnos csak 167 cm vagyok. Már egy jó ideje nem nőttem semmit, szerintem már nem is fogok. Sajnos ilyen testalkatot örököltem. Emiatt önbizalomhiányom is van. Mitlehetne tenni? A növekedési hormon megoldás? 19F
2011. ápr. 27. 20:47
 1/6 anonim válasza:
jajj, ez ne zavarjon, sok magas meg alacsonyabb szeretne lenni. nincs okod az aggodalomra, nagyon sok olyan csinos lány van aki alacsony, nyugi ;) próbáld meg elfogadni.
2011. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nem irigyellek! Én 166 cm vagyok, de nő! És még magasabb lennék legszívesebben.

Végezz nyújtógyakorlatokat, azzal még "nyúlhatsz" 2-4 cm-t!

2011. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
vegyél magasságot, elég drágá...
2011. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De igen, sajnos zavar és nem akarok beletörődni.

Egyébként most olvasom, még a honfoglaláskori magyar férfiak átlag magasságát (169 cm) sem érem el! Ma ez az érték 175-176 cm. De legalább a japán férfiak átlagmagasságát (165 cm) túl is szárnyalom.

2011. ápr. 28. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező! Második vagyok. Nos, nem is vagy annyira kicsi. Most ha jobban belegondolok, férfi-15cm az ugyanakkora nőben.

tehát:

egy 175cm magas nőhöz= 190 cm magas férfi.

Én 166cm, hozzám ugyanakkora egy 181 cm-es férfi.


Ha te 167 cm vagy, hozzád képes pont ideális egy 152 cm-es nő. Ilyenből én sokat ismerek! Sőt, van kb 145 centis nő-ismerősöm is három:)



Ne legyen önbizalomhiányod, vannak pici lányok 145-157 cm közöttiek, bőven magasabb vagy náluk!

2011. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vigasztalást, de érdemleges választ még mindig nem kaptam.
2011. ápr. 29. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!