Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan barátkozhatnék meg a...

Hogyan barátkozhatnék meg a magasságommal?

Figyelt kérdés
Csak 176 centire nőttem, és nekem ez nem tetszik, kisebbségi komplexus alakult ki bennem ez miatt, ha odaáll mellém egy 190 vagy még magasabb ember akkor alacsonynak érzem magam, kicsinek, ez rossz érzés, márpedig minden vesznek körül ilyen emberek.Az lenen a kérdésem hogy hogyan szüntethetném meg ezt az érzést?Vagy esetleg nőhetnék még?(férfi vagyok, 21 éves)
2010. márc. 15. 00:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, 176 cm egy férfinek teljesen átlagos és normális magasság. 190 cm-rel már vagy nagydarab vagy csontos nyakigláb valaki, egyik sem túl vonzó.
2010. márc. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

jajj hát ez nagyon jó magasság:)

hidd el sokkal jobb, mintha óriási lennél, az sem jó ám:)

vannak nálad sokkal kisebb pasik is...és ez amúgy is pont a legjobb magasság:)

légy büszke magadra:)

2010. márc. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

előző vagyok...amúgy 24 éves korig nő az ember, szóval még nőhetsz is:)

de ha nem...akkor is ez a magasság tök jó:)

no para:)

2010. márc. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 czibles válasza:

örülj, hogy nem kell vigyázni a fejedre a metrón, alagsori szórakozóhelyek 90%ban, ha mész nyaralni és netán egy várlátogatás is van a programban a bejárati kaput leszámitva sehol 190+os ajtók vannak.

részegen magasabról, nagyobbat esel és jobban bevered magad.

alacsony lányok gyakoribbak mint a magasak.

viszont koncerten hátulról is jól látsz, ha magas vagy.

2010. márc. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tudom én hogy egy átlagos scofield vagyok:D ,de amikor valaki magasabb vagy egy velem egymagas csaj áll mellettem a buszon olyan rossz érzés fog el, kicsinek érzem magam és ez nem tetszik:( Ez ellen az érzés ellen esetleg tudtok valami "ellenszert"?
2010. márc. 15. 00:36
 6/17 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen 160 vagyok. Örülnék ha 176 lehetnék! Te már nem számítasz alacsonynak szerintem. Engem is zavar a magasságom, mást nem tudok mondani, minthogy próbálj nem gondolni rá és ne agyalj rajta. Nincs igazán jótanács erre, nem nagyon tudsz rajta változtatni.
2010. márc. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, te srác vagy?Te nem érzed magad kicsinek?
2010. márc. 15. 01:16
 8/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, én lány vagyok és 164cm és én örülök neki ha olyan sráccal találkozok, aki nem két fejjel magasabb nálam. Szeretem ha csak kicsit magasabb nálam a barátom. A nagyon magas férfiak számomra, hogy is fogalmazzak, "ilyesztőek". És ezzel nem csak én vagyok így, alacsonyabb ill. középmagas lányoknak inkább az alacsonyabb srácok jönnek be.
2010. márc. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Te nem érzed magad kicsinek?" Szerinted?

:DD

2010. márc. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
na én meg olyan 194 cm körül mozgok, és ne tudd meg hányszor stukkoltam meg buszon a kapaszkodó vascsöveket felül, vagy némely busz ajtaját is gond nélkül lefeljelném ha nem figyelnék oda, ja meg már ajtófélfa is jött nekem alacsonyabb helyeken:D:D:D de nembaj én élvezem ezt is:)18/f
2010. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!