Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Visszaeso panikbeteg? Hol a kiut?

Visszaeso panikbeteg? Hol a kiut?

Figyelt kérdés

Panikbeteg vagyok,mostanaban ,kb 2 hete nagyon ontenziven elovett ujra....sajnos iden 2 kozeli csaladtagom is elvesztettem.

Tuneteim : szedules,tompa erzes fejben, remeges, reggel arra ebredek h remeg a testem, depresszios lettem,rossz erzeseim vannak,huje gondolatok,felek kimenni az utcara,felek mar autoban is,gyengek a labaim,alig birok menni,egesz nap aludnek.

Matol kezdtem el szobabiciklizni,hogy erositsem meg magam,es alljak vegre a 2 labamra.

Vitaminokat szedek(Supradyn,B komlex novenyi vitamin) ezen kivul rengeteg teat iszom az idegrendszerre,mert az van nagyon legyengulve. Felek hogy megorulok,mar beszelgetni sem szeretek.

Orvoshoz nem tudok menni,nincs biztositasom,es nincs ki fizesse,mert munkam sincs...

Elkeztem meditalni,amennyire csak lehet,es belekezdek az agykontrollba is!

Aki mar meggyogyult,vagy affele tart...TANACS???



2015. szept. 14. 16:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Arra gondoltal mar h hipozol? szoval a vercukrod esik le?

En egy idoben probaltam betartani a napi 160CH es nem ettem ossze vissza,akkor jobban voltam.

Tele lettem energiaval

Megfigyeltem akkor jon a panik,ha nem eszek edeset,vagy eves utan 2oraval,nah es eves utan nyugodtabb vagyok,es lassulnak a tunetek.

2015. szept. 24. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!