Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Visszaeso panikbeteg? Hol a kiut?

Visszaeso panikbeteg? Hol a kiut?

Figyelt kérdés

Panikbeteg vagyok,mostanaban ,kb 2 hete nagyon ontenziven elovett ujra....sajnos iden 2 kozeli csaladtagom is elvesztettem.

Tuneteim : szedules,tompa erzes fejben, remeges, reggel arra ebredek h remeg a testem, depresszios lettem,rossz erzeseim vannak,huje gondolatok,felek kimenni az utcara,felek mar autoban is,gyengek a labaim,alig birok menni,egesz nap aludnek.

Matol kezdtem el szobabiciklizni,hogy erositsem meg magam,es alljak vegre a 2 labamra.

Vitaminokat szedek(Supradyn,B komlex novenyi vitamin) ezen kivul rengeteg teat iszom az idegrendszerre,mert az van nagyon legyengulve. Felek hogy megorulok,mar beszelgetni sem szeretek.

Orvoshoz nem tudok menni,nincs biztositasom,es nincs ki fizesse,mert munkam sincs...

Elkeztem meditalni,amennyire csak lehet,es belekezdek az agykontrollba is!

Aki mar meggyogyult,vagy affele tart...TANACS???



2015. szept. 14. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írjál valamit magadról. Korod, nemed? Van valakid? Milyen teákat iszol? Autót vezetsz?
2015. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

22 eves no,es 6eve boldog kapcsolatban elek,jobban mondva ennel megszebb is lehetne,de en huzom le a parom,azzal h ki sem akarok mozdulni,csoda h meg szeret,es kitart mellettem,lassan 4eve tart ez a kalvaria,hol jobb,sot nagyon jol vagyok,hol pedig visszaesek,es az meg nehezebb.

Igen autom van,19eves korom ota,vezetnem is kell,de mar az is nehezemre esik,es felek a volannal,hogy nehogy rosszul legyek.

Teat 3 felet iszom,2 van az idegrendszerre,ilyen teakeverek feleseg (citromfu,levendula,orbancfu...stb) es 1 pedig az epemre,mert nagyon epes vagyok,es ez is 2-3eve jott elo. A panik valtotta ki,ez biztos.

Szeretnek mindennel jobban meggyogyulni,szeretnek vegre 100%ban teljes eletet elni,elkoltozni a szuleimtol,csaladot alapitani...

Annyi mindent szeretnek,de ez a nyavalya,amit mar gyulolok visszatart.

2015. szept. 14. 17:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Nalam is a csaladi gondok valtottak ki, es hogy nem volt kivel megbeszeljem, akiben igazan megbiztam volna. De ha nem iszok kavet annyit amennyit szerintem elo se jott volna, mert az kifejezezten hosszu tavon rossz lehet a tiszta gondolkodasra nezve. Vagy a nyugodsaghoz. Amolyan potszerkent hasznaltam. Es az ugy tulporgeti az embert..Szoval nezd azt, van e valami az eletedben ami miatt szoronghatsz. Valami megoldatlan kerdes..
2015. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az Ön által említett állapotok mind a szorongásos tünetcsoportba tartoznak. Legjobb volna, ha el tudna jutni elmeorvosi szakrendelésre, mert állapotától függően egy kb. 800 Ft-os gyógyszer és kb. tíz pszichoterápiás beszélgetés is sokat segíthetne. Érdeklődjön a lehetőségeiről! Jelen állapotában óvá intem a családalapítástól, hiszen ez lelkileg most nagyon megterhelné, és szorongása miatt lehet, higy nem mindenben a megfelelő döntést hozná most meg.
2015. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem szeretnek orvoshoz menni :( sem pszihologushoz.

Rendbe jovok

Voltam mar igy,es talpra alltam.

A gyogyszer csak tompit,es mellekhatasai is vannak,inkabb elkerulom.

Koszonom a valaszokat

2015. szept. 15. 08:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Antidepresszáns.

Magától nem múlik el soha, csak gyűlnek az elvesztegetett hónapok-évek.

2015. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kell legyen mas megoldasnak is
2015. szept. 16. 19:53
 8/11 anonim ***** válasza:
ha valaki tud erre választ, írja már meg nekem is legyenszíves......... detto ugyanez vagyok, mint a kérdező. én sem akarom elfogadni, hogy életem végéig minden szar gyógyszert szedjek, ami igazából szerintem simán kábszerek közé sorolható. :( mégis sokan tuszkolják rá az emberre, hogy "szedjeeeeed, szedni KELL, enélkül sose leszel jól" őrület. szerintem gyengeség sajnos, aki a gyógyszerektől várja a teljes gyógyulást ebben a betegségben. ez nem egy influenza, hogy a gyógyszer meggyógyít. elnyomja a tüneteidet, aztán ha egyszer abbahagyja az ember, lehet (nem biztos, de jó eséllyel LEHET), hogy még szarabbul lesz...
2015. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom,hogy egy cipoben jarunk.En ugy vagyok hogy reggel ebredes utan kicsit jobban vagyok,deltol elovesz az extra rossz erzes,szedules,emelyges stb,este meg megint csucsformaban vagyok. Nem ertem :/
2015. szept. 24. 18:38
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

Tévedés, az antidepresszáns nem a tünetet nyomja el.

Én is szedem és működik rendesen. További jó szenvedést.

2015. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!