Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hebefrén a barátnőm, hogy...

Hebefrén a barátnőm, hogy lehet kezelni az ilyet?

Figyelt kérdés

Tehát, agressziót nála nem tapasztaltam, de fura dolgokat igen: olykor megáll egy helyben és "gondolkodik", olyankor legalább 3x kell szóljak neki, hogy figyeljen már rám.

Nagy mennyiségű gyógyszert szed.

Volt már olyan is, hogy ok nélkül el kezdett sikítani otthon, náluk, régebben. Vagy neki akart menni idegeneknek, mert azt hitte, róla beszélnek. SOk balhéja is volt otthon. SZex nála kizárva, nem engedi, amióta együtt vagyunk. Még az előjáték szerű "pettinget" is megbánta, és azt sem engedi már.

A szüzességét mindenek felett tartja(szerintem).

És mint egy kislány, olyan lelkileg, szereti a chipset,a fagyit, és el van tartva, 27 éves.Egyébként gyönyörű nő, amikor elmegy valahová, mindig megnézik és le akarják szólítani.


Hogy lehet kezelni az ilyen nőt?


2015. aug. 24. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Te talán férfi lehetsz és ilyen értelemben van szó a "barátnő"-ről. Miért akarod egyáltalán kezelni ? Persze az ember megérti a hirtelen érzelmi fellobbanást, de hát az lecseng és az ember kénytelen szembenézni a tényekkel és a valósággal. Ha betegápoló akarsz lenni életed végéig, akkor az ellen nincs külső segítség.
2015. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A hölgy váltig állítja nekem, hogy semmi baja sincs. Néha belehúz emiatt a csőbe.

Fura egy szerzet, kíváncsi lennék, mi van a fejében sokszor.

2015. aug. 24. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy örök kolonc lesz a nyakadon, állandó és gyarapodó problémákkal. Annyi csinos lány szaladgál az utcán, pont őt tudtad kifogni? Értelmi fogyatékos, ráadásul, ha lesznek utódaitok, ők is örökölhetik. Az ilyet nem lehet kikezelni, csak gyógyszerekkel elnyomni a tüneteket. Őrült vagy, ha vele maradsz.
2015. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem paranoid skizofrenias a holgy. a betegseg nem gyogyithato es az utodok valoszinuleg oroklik a hajlamot.

hagyd ott mert cask gondod lesz belole.

2015. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolso vagyok megegyszer: vigyazz amikor ilyen teveseszmek veszik korul hogy "hallgat" valamit vagy azt hiszi rola beszelnek ez a paranoia biztos jele. konnyen meg is olhet akar almodban is es o a betegsege miatt nem buntetheto.
2015. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!