Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek igazak ezek a...

Szerintetek igazak ezek a kérdések? Ugyanaz a 24 éves lány írta.

Figyelt kérdés

Nagyon hosszúak, főleg az egyik, de egyszerűen nem értem, hogy miért találhat ki valaki ennyire részletes, hihetetlen, de még pont a határon lévő kérdéseket.

Ez csak élénk fantázia, vagy már valami komolyabb? Az az érzésem, hogy már ő maga is elhiszi.

Vagy szerintetek tényleg megtörténtek vele?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__50364..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2010. márc. 3. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég csináltnak tűnik.
2010. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A neten könnyű félőrülteket összeszedni, nekem is sikerült már. Nincs ebben semmi extrém az előadásmódon kívül.
2010. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom eldönteni, hogy igaz-e, de nekem is az ugrott be egyből, hogyha igaz a sztori, akkor az előző két pasija bérelte fel az álompasit.
2010. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát én szinte majdnem elhittem. Csak mikor felvetette valaki jutott eszmbe, hogy lehet, hogy tényleg kamu. Viszont akkor nagyon durván csinálja a csaj. Én nem tudnám ilyen jól kitalálni töviről hegyire a történetet. Meg mondjuk kíváncsi lennék a miértjére. A pszichológiai miértjére.
2010. márc. 3. 19:04
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, igen, nekem is!
2010. márc. 3. 19:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak benne olyan tökéletes és teátrális egybeesések, amiket szinte csak megrendezni lehetne.
2010. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Skizofrén a csaj...
2010. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg?:O
2010. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen ember, az addig-addig agyal, gondolkozik, hogy kitalál magának egy történetet, és a végén még ő saját maga is elhiszi, hogy ez igy van, hogy ez tényleg megtörtént.

Két embert ismertem eddig, akik ugyanilyen lehetetlen dolgokat találtak ki.

Szerintem drogozhat ez a lány...

Mert a drogosoknál fordulnak elő ilyen fajta fantáziák, kitalált lehetetlen történetek.

Tényleg skizó lehet...

2010. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De és a környezete meg senki nem tud róla? Mindenki csak hallgatja a sok történetet és nem jönnek rá, hogy hazugság az egész? Mert ha a szerettei tudnának róla csaknem hagynák, hanem kezeltetnék. Nem? Azért ez annyira durva.
2010. márc. 8. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!