Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak kíváncsiságból, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kíváncsiságból, tényleg felizgulhat egy 12 éves vagy fiatalabb lány, ráadásul még nedves is? A kérdések alapján?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
most az a kérdés hogy felizgulhat e? szerintem max úgy tehet mintha...ilyenkor egyeseknek a szája nagyobb mint kéne legyen...
2008. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Az én fiatalkoromban a 12 éves gyerekek még a Barbi babájukkal játszottak és nem felnőtteknek való oldalakat olvasgattak. 33/n
2008. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
En nemtudom de elegge felhaborito!Biztos felizgul,ha olyat lat de magatol eszebe jut?Nem is tudom...Vagy tanitsak a suliban? de inkabb az itt a kerdes hogy miert es honnan jut neki eszebe ilyen dolgok???A szuloknek tudok csak gratulalni!!Vagy hol tanuljak ezt nemtudom regen nem volt ilyen vilag en sose hallottam senkitol meg osztalytarsaktol sem ilyen vilagot elunk ma mar ezekszerint????Pedig fiatal vok en is
2008. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

tényleg elismerésem ezeknek a gyerekeknek a szüleinek...

őszintén ha nem olvasnám, nem hinném, hogy van ilyem...egyszerűen szörnyű...

2008. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
34%
Megdobbentem olvastam hogy az ovodas korban is kiprobalta mar regen valaki...VELETLENUL VETTE ESZRE HMMM....
2008. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez miért megdöbbentő???

Én először rendszeresen 6.os koromban kezdem el maszturbálni, de életem első orgazmusád nagycsoportban éltem át. Nagyon emlékszem...:) A kanapé karfájához dörgöltem magam, és orgazmusom is volt. De ez még nagyon ártatlan dolog, hiszen egy kisgyerek egyáltalán nem érti, csak azt érzi, hogy jó.

Az a baj, hogy ilyenkor sok szülű nagyon ráförmed a gyerekre, hogy ez csúnya, gusztustalan dolog. Ez persze berögződik az emberben és kamasz korban is rossz dolognak tarja a maszturbálást....

Petranova

2008. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Petranova, mint mindig most is nagyon jól látod a dolgokat!

Furcsa, hogy az emberek ilyen konzervatívan gondolkodnak, nem csoda, hogy ennyi nő küzd orgazmuszavarral.

2008. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Amint látom, a kérdést sikeresen félreértelmeztétek! Ez itt a baj!! Mindenki odáig van, ha csak egy mondaton belül szerepel a 12 éves (vagy akörüli) kifejezés, illetve vmi szexuális tartalmú szó. Mindenki rögtön elkezd siránkozni, meg szidni a gyerekeket és a világot. És éppen emiatt tartunk ott, ahol. a szülők is ezt csinálják, meghallanak bármit, amiben a gyerekük szexuaitásáról van szó, és máris tiltanak, ócsárolnak. És amikor olyanokat olvasunk, hogy 12 évesen a 14 éves barátjával le akar feküdni stb., akkor meg megint megy a felháborodás. Persze, hogy ez történik, az embereket (a gyerekeket meg főleg) az vonza, amit tiltanak neki minden szó nélkül, nem vettétek még észre?? Ezért nem rögtön támadni meg jajgatni kéne, hanem, ha a szülő látja, hogy a gyereke magához nyúl, kezdik érdekelni ezek a dolgok, BESZÉLGETNI vele az emberek szexualitásáról. Mert ez teljesen normális, nem 1ik pillanatról a másikra alakul ki, hogy valaki felébred 18. szülinapján, és hopp, elkezdi érdekelni a szex!! Könyörgöm...


Amúgy meg a kérdés az volt, hogy lehetséges-e, hogy FELIZGUL, nem pedig az, hogy már nyomja a szado-mazot:P Szóval egy kis biosz a világ megváltóinak: már a pár éves kisfiú rájön, hogy jó érzés, ha fogdozza magát és játszik magával. Úgyanígy a kislányok is, jobb esetben felvilágosítják őket (vagy rájönnek a többiektől, tv...), hogy létezik a szex nevű fogalom, gondolnak rá, mégha azt se tudják igazából mi az, rájönnek, hogy jó érzés, ha megérintik magukat. És igen, akár óvodás korban is. Más kérdés, hogy nem tudják mit csinálnak, csak azt, hogy ez jó érzés. És ha a szülők nem tiltják őket, nem szólnak rájuk, felvilágosítják őket, nem érik őket rossz hatások, akkor kiegyensúlyozott és kielégítő szexuális életet fognak élni, és ami mégjobb: nem fognak 13 évesen lefeküdni poénból vkivel. Jó, mi?? Ezen kéne egy kicsit elgondolkodni, mielőtt osztjuk az észt, és a gyerekeknek csak annyit mondunk, hogy lányom nem vagy normális, hogy ilyeneken gondolkozol, büntetés lesz... Pff... Csak is saját magunk vagyunk felelősek a világunkért, és arról is mi tehetünk, ahogy züllik, mert a kicsik már szexelnek. És épp az ilyenek miatt nem élvezi a nők hatalmas nagy része azt, ami a legemberibb dolog a világon! Egy gyereket születésénél kell elkezdeni nevelni, nem, amikor már késő...


Szóval neked meg kérdező a válasz: igen, felizgulhat, és fel is izgul, maximum nem tud róla, hogy miért van ez így.

2008. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Csak a kérdésre válaszolva: igen, felizgulhat és igen, még nedves is lehet...
2008. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Honnan a fenébe kerül ide ennyi ostoba, sötét ember?


Annyira fel tud dühíteni amikor ilyen szűzhuszárok előjönnek a nagy forrongó érzelmeikkel meg az ostoba prűd konzervatív félrenevelésükkel és osztják a rosszészt.


Ahogy előttem mondták, nem csoda, hogy ennyi nőnek van szexuális zavara.


ORVOSTANI TÉNY:

A fiatal korú szexualitás LÉTEZIK és --EGÉSZSÉGES--. Azokban a gyerekekben, akiket megbüntetnek gyerekkorukban a szexuális kíváncsiságuk illetve maszturbálás miatt sajnos nagyon mély és szinte kitörölhetetlen szexuális és mentális zavarok, gátlások jönnek létre és a többségük felnőttnek olyan idióta lesz mint az első pár hozzászóló.


A kérdésre választ adva: igen, teljesen természetes, hogy egy 12 éves lány felizguljon és akár be is nedvesedjen, sőt, EGÉSZSÉGES, és ha te vagy ez a 12 éves lány, akkor semmiképpen sem engedd, hogy mások lebeszéljenek a maszturbációról és a vágyaid kiéléséről. A szex még korai, ahhoz sokat kéne tanulnod.

2008. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!