Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak kíváncsiságból, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kíváncsiságból, tényleg felizgulhat egy 12 éves vagy fiatalabb lány, ráadásul még nedves is? A kérdések alapján?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 13:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen egészséges dolog! Én is simogattam magam 12 évesen, sőt 6 évesen a szerelmem megmutatta a kukiját. Ez normális tekintve, hogy egy 12 évesnek is vannak idegei,mely simogatása jó érzés vált ki. Így ismeri meg magát a testés a szexualitását. Az más ha valaki 12 évesen már férfival szeretné,de te nem ezt kérdezted.
2008. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
igen, és ez teljesen normális. és nem a tv-ből meg az erkölcstelen, elhanyagolt ovistársaitól tanulja, hogy kell maszturbálni, hanem ösztönből jön neki, és általában maga se tudja, mit csinál, egyszerűen jó érzés neki.
2008. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát én 12 évesen simán maszturbáltam,felizgultam,és eléggé endves is voltam...nem tudom,miért kell mindig így sápítoznia az embereknek,meg mindig a barbizzál még dumával jönni...mert így aztán tényleg elfojthatjuk bennük ezeket a dolgokat,ha megalázzuk őket!
2009. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én 11 éves korom óta nedvesedek és felizgulok.Habár előbb csak magamnak segítve.Ez biológia.


Edith

2010. jan. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igenis felizgulhat! Be is nedvesedhet! Igen... :)
2010. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!