Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Nagyon félek.

Mi van velem? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Múlthéten vizsgáztam, ami eléggé kimerített, mivel pánikbeteg vagyok és volt szorongás, idegesség, rosszullétek..Keveseket aludtam, sokat tanultam. Minden nagyon jól sikerült. Tegnap volt az utolsó, viszont még mindig nem vagyok jól, sőőt... éjszaka nem bírtam aludni, hülyeségeket álmodtam, alvási paralízisem volt, folyton felriadtam. Egész nap szédülök, fáradt vagyok, félek, szorongok. Annyira rossz:((
2015. jún. 13. 22:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Sajnos nem igazán használ Nekem a nyugtató, mármint csak frontin van itthon és az egyik vizsgám előtt is vettem be (egyébként nem szedem), de semmi hatása nem volt. Szóval fölöslegesen nem szeretném.
2015. jún. 14. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!