Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Nagyon félek.

Mi van velem? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Múlthéten vizsgáztam, ami eléggé kimerített, mivel pánikbeteg vagyok és volt szorongás, idegesség, rosszullétek..Keveseket aludtam, sokat tanultam. Minden nagyon jól sikerült. Tegnap volt az utolsó, viszont még mindig nem vagyok jól, sőőt... éjszaka nem bírtam aludni, hülyeségeket álmodtam, alvási paralízisem volt, folyton felriadtam. Egész nap szédülök, fáradt vagyok, félek, szorongok. Annyira rossz:((
2015. jún. 13. 22:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és tök olyan érzésem van, mintha álmodnék. Gondolom a meleg is közrejátszik. De nem tudom, hogy lehetnék jobban
2015. jún. 13. 22:43
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kaptál napszúrást?
2015. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát tegnap kocsival voltunk, nem sokat voltam napon, ma meg egyátalán ki se mentem szóval nem gondolom.
2015. jún. 13. 22:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Igyál többet,mert a folyadékhiány is okozhat ilyeneket.Különben meg,ha a stressz okozza,annak idő kell,nem múlik el egyik napról a másikra,szép lassan fogsz lelazulni.
2015. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A napszúrás csak egy szó. Nap nélkül is lehet kapni, nagy melegben. Az előző jól beszél. Sok folyadék és lassan elmúlik valószínűleg.
2015. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, próbálok sokat inni.

köszönöm a választ! Remélem tényleg csak ennyi és semmi komoly

2015. jún. 13. 22:56
 7/11 anonim válasza:
Nyugi ez vele jár!Menj el a barátaiddal moziba kapcsolódj ki!Ha sikerült nincs mitől félned !Az alvásban nem tudok segíteni mert azzal nekem is vannak gondjaim !Igyál sok vizet nehogy télleg elájulj ! Este gondold át ,hogy mi az amire szívesen gondolsz ! Csukd le a szemed ne vergődj az ágyban pihenj !A könyveket kicsit rakd félre !
2015. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Amit nap nélkül lehet kapni az hőguta nem?

Amúgy tényleg nem bírom ezt a nagy meleget, rosszul is vagyok ettől, de iszok sokat meg többször mosakodtam/zuhanyoztam hideg vízzel, jégkrém, fagyi stb:))

2015. jún. 13. 23:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Aki szorongásos, pánikbeteg, sok esetben sokkal rosszabbul van, miután megszűnik a stresszben-szorongásban tartott dolog.


Idő kell, meg talán egy nagyon enyhe nyugtató nem ártana, talán jobban is tudnál aludni-pihenni.


Rendbe fogsz jönni, ne aggódj :)

2015. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy enyhe nyugtató most jót tenne. Meg kell előzni a komolyabb problémát. Tapasztalatból írom.
2015. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!