Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosság? 18/F

Öngyilkosság? 18/F

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta beteg vagyok, bár nem ez a legnagyobb gondom, hanem a kezelése. 8.-as voltam, szteroiddal kezeltek. Ez olyan mértékű elhízáshoz vezetett, hogy legszívesebben levágtam volna magamról a felszedett kilókat. 9.-re lefogytam. Kemény munkával. Azóta kondizni járok heti 4-szer. De hiába edzek, ugyanúgy undorítónak látom magam. A hasamról nem tűnik el a zsír még az Insanity kardióval sem. Diétám van, kaptam a kórházban.

Havi rendszerességgel migrénem van akár 1 hétig is. (Ez hányást fejfájást és savas gyomrot eredményez.) Bár mindenki azt mondja, hogy okos vagyok, én úgy gondolom túl magas elvárásaik vannak. Hiába vagyok okos, ha egyszerűen lusta vagyok a tanuláshoz. Vörös hajam van, amiért furcsa mód soha sem piszkáltak. Egyszerűen rondának hívtak. Sok barátom van, de senkiben sem tudnék megbízni. Szórakozni eljárok, de a gyógyszerek miatt elég korlátolt. Soha sem volt kapcsolatom, és nem is szeretnék valakit tönkretenni.

Soha sem smároltam, vagy folytattam szexuális tevékenységet. 2 éve az animék világába menekültem miután meghalt az utolsó ember akiben teljesen megbíztam, a papám. Sajnálom, hogy kicsit hosszú lett, és elég önsajnálatosnak tűnik, nem különösebben érdekel, ha valaki teljesen negatívan áll majd hozzá a kérdéshez.

ui: A gyógyszerek mellékhatásai is egyre rosszabbak.



2015. jún. 2. 22:58
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

írj ha gondolod

am meg hagyd a f4szba ezt az öngyilkoság cuccot!!!!!

Állj talpra!

2015. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
... Mért írsz ki ilyen kérdést? Mi nem látunk bele az életedbe, a lelkedbe. Én már több milliószor gondoltam az öngyilkosságra, párszor próbálkoztam is, és lehet hogy egyszer tényleg megteszem, de soha nem kérdezném meg még vad idegenektől sem hogy szerintetek ezt kéne-e tennem. Élőszőr is mert ezt én fogom eldönteni, másodszor meg szinte mindenki úgy reagálna hogy ,,úristen, ne!", így sok értelme nincs meg kérdezni.
2015. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Figyelj,tesó! Ne érdekeljen véleményei!Nem vagy szégyen! Öngyilkosság?--->Ilyen nincs! Barátaidban miért nem tudsz megbízni?DE ha akarod akkor keress olyan barátot aki hasonló helyzetű min te.De ha drogokban gondolkodsz akkor NE heroint vagy ilyesmit hanem inkább marihuánát fogyassz mert feldobja a hangulatot.. de nem ösztönözlek drogra.A Barátos megoldás jobban hangzik!
2015. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
5-os vagyok. 12-es, te egy tapló vagy. Többiek, akik drogot ajánlotok sok eszetek van: egy depressziósbol csinálnátok egy drogost. Ne mondjátok nekem, hogy ti hobbiból drogoztok. Kedves Kérdező, írj, ha akarsz! Érdekel mi van Veled, folyton visszanezem a kérdést.
2015. júl. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Azóta jobban vagyok. Megpróbálom az összes energiámat edzésbe ölni. Megpróbálok szomorú drámákat nézni, hogy megkönnyebbüljek sírás által. Jelenleg azon gondolkozom, hogy hova mehetnék tovább tanulni. Az egyetlen ami rosszabb lett az az undor saját magamtól. (A hányinger mindennapos lett.) Megpróbálok mindent lazábban venni.

Köszönöm mindenki válaszát, sokat segítettetek!

2015. szept. 29. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!