Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosság? 18/F

Öngyilkosság? 18/F

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta beteg vagyok, bár nem ez a legnagyobb gondom, hanem a kezelése. 8.-as voltam, szteroiddal kezeltek. Ez olyan mértékű elhízáshoz vezetett, hogy legszívesebben levágtam volna magamról a felszedett kilókat. 9.-re lefogytam. Kemény munkával. Azóta kondizni járok heti 4-szer. De hiába edzek, ugyanúgy undorítónak látom magam. A hasamról nem tűnik el a zsír még az Insanity kardióval sem. Diétám van, kaptam a kórházban.

Havi rendszerességgel migrénem van akár 1 hétig is. (Ez hányást fejfájást és savas gyomrot eredményez.) Bár mindenki azt mondja, hogy okos vagyok, én úgy gondolom túl magas elvárásaik vannak. Hiába vagyok okos, ha egyszerűen lusta vagyok a tanuláshoz. Vörös hajam van, amiért furcsa mód soha sem piszkáltak. Egyszerűen rondának hívtak. Sok barátom van, de senkiben sem tudnék megbízni. Szórakozni eljárok, de a gyógyszerek miatt elég korlátolt. Soha sem volt kapcsolatom, és nem is szeretnék valakit tönkretenni.

Soha sem smároltam, vagy folytattam szexuális tevékenységet. 2 éve az animék világába menekültem miután meghalt az utolsó ember akiben teljesen megbíztam, a papám. Sajnálom, hogy kicsit hosszú lett, és elég önsajnálatosnak tűnik, nem különösebben érdekel, ha valaki teljesen negatívan áll majd hozzá a kérdéshez.

ui: A gyógyszerek mellékhatásai is egyre rosszabbak.



2015. jún. 2. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ajanlon neked a Watamote-t ha meg nem lattad.
2015. jún. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen eszedbe ne jusson!
2015. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Öngyilkosság nem jó ötlet (és ezt tapasztalatból mondom). Valahogy arra kellene megoldást találni, hogy helyreálljon az önbizalmad, amit a pluszkilók tönkrevágtak (Az, hogy így le tudtad adni a fölös súlyodat, dicséretre méltó!), meg a körülötted lévő emberek, akik lerondáztak, illetve hogy elveszítetted a nagypapád. Lehet, hogy ha foglalkozol az öngyilkosság gondolatával, egy jó szakembert érdemes lenne felkeresni. Az, hogy sokat nézel animét, illetve hogy nem volt még kapcsolatod, nem feltétlen negatív. Lehet, hogy fősulin, egyetemen találkozol majd olyan emberekkel, akik jó arcok, és úgy állnak a barátság-témához, mint te. Az elvárásokra meg annyit, hogy hozz ki magadból annyit, hogy elmondhasd, hogy te mindent megtettél, a többiek meg le vannak ejtve... Kitartás, meg tudod csinálni!
2015. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni, írhatsz.
2015. jún. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson!! Neked is jár szeretet egy csajtol, hülyeség, hogy nem akarsz senkit tönkretenni, ilyen nincs! Értelmesen írsz, szerintem jó a vörös haj (én kimondottan szeretnék majd, de nem vagyok vörös típus), és a parnacskak, biztosan másoknak is tetszik, és a belső is igen fontos, úgy látom, neked ez nagyon gazdag! (idősebb vagyok nálad jóval, szóval biztosan meg tudom ítélni) Javaslok (kiegészítésként) alternatív terápiat, azt hogy egyél lehetőség szerint minél normálisabban, igyál elég folyadékot, valamelyik tutira megszünteti a migrenedet. (béres trinellt javaslom rá amúgy ha megis van). Az elégséges táplalkozas fontos. Gyógyszert lehet váltani? Kisállatot tarthatsz? Egyébként pont a gyakorin olvastam, hogy a szteroidok okozhatnak pszichés tüneteket,tehat lehetsz ezért depis! Ennek járj utána! (orvosnál is). Akkor is ha az orvos ennek nem örül, ez is lehet fontos! Majd találkozol olyan emberrel akiben megbizol. Nem kell mindenkinek kitűnőnek lennie, manapsag egészségtelenül magasak az elvarasok az iskolasokkal szemben. Fel a fejjel! Mosoly estére: :-)))
2015. jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Megnézném a Facebookodat!! :) Lehet hogy tudok segíteni!! :))) Légy optimista kérlek!


20/L

2015. jún. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 _zozo2_ ***** válasza:
11%
Kezdj el drogozni, én azt csinátam.
2015. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján küzdő szellemnek tűnsz, lefogytál, kondizol, eljársz szórakozni, nem ülsz otthon egész nap. De az is látszik hogy belefáradtál.

Miért nem tudsz megbízni a barátaidban?

Szerintem adj időt magadnak. Gondolom továbbtanulsz, ott majd megismersz másokat, új lappal indíthatsz, a saját elvárásaidnak megfelelően.

2015. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ez tök hülyeség.

1.:fogadd el magad. amíg te nem teszed meg mások sem fogják

2.:ha egyik barátodban sem bízol akkor nem is barátok

3.:nem kötelez senki a szerelemre. 18 éves vagy!!! akkor megérteném ezeket a gondolatokat hogy öngyilkosság meg stb... de még elöted van az egész élet.

4.:mások kritikájával ne foglalkozz

ha nem bizol senkiben vezess egy naplót

2015. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Mi az hogy: Vörös hajam van, amiért fúrcsa mód sohasem piszkáltak??? Nekem is vörös a hajam és nagyon klassz! Engemet is kezeltek Szteroiddal és mégis vannak barátaim!
2015. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!