Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem merek élni?

Nem merek élni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen monoton módon csinálom azt ami muszály, de nem engedélyezek magamnak semmi olyat ami igazán örömet okoz. vagy ha igen, akkor semmi öröm nincs benne, és félbehagyom, elmegy tőle a kedvem.

egyszerűen fogalmam nincs mit csináljak


más is van így?


2015. máj. 31. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

"muszály", jajjj!!


Konkretan mi az a dolgog ami oromet okozna de nem engeded magadnak? Miota van ez igy, mennyi idos vagy most es kikkel laksz, van sajat kereseted?

Meg meg szamtalan kerdesem lenne mert eleg keves amit magadrol irtal.

2015. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez alatt értsd azt, hogy eljárok dolgozni, gépiesen eszek, alszok, tisztálkodok, sőt még néha mozgok is, de pl. barátokat keresni, ismerkedni, bulizni, beszélgetni nincs se erőm, se merszem. vegetálok, de igazán élni nincs erőm.


25 vagyok, van saját keresetem, de elég kiszolgáltatott helyzetben vagyok, nem érzem magam önállónak.

2015. jún. 1. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!