Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok, nem merek parkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok, nem merek parkapcsolatban elni? Miert? Mi a baj vlem?

Figyelt kérdés

Egyetlen hosszutavu kapcsolatom volt, az 3 evig tartott, nagyon szerettuk egymast , nem valtunk el haragban. A tobbi kapcsolatom max egy honapig vagy addig sem tartott. Egyszeruen ugy erzem nem tudok bizni az emberekben. Pedig egy parom sem sertetett meg, nem csalt meg (vagy nem tudok rola:) Vmiert nem megy. Neha ugy erzem keptelen vagyok feladni a ,,szinglisegem,,. Az utobbi idoben a legtobb pasival csak jatszottam, amit nagyon szegyenlek, es banom. Szeretnek rajta valtoztatni, de olyan nehezen nyilok meg igazan embereknek. Nem tudom mit kellene tennem. Kerlek segitsetek, es normalis valaszokat varok....


Egy ketsegbeesett fiatal no...


2011. jún. 30. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
De ha képtelen vagy feladni a szingliséget, akkor gondolom élvezed... akkor miért gond, hogy nincs párkapcsolatod? Majd jön valaki, aki teljesen levesz a lábadról, meg mersz neki nyílni és nem fogod bánni a szabadságod... addig nem is éri meg tartós kapcsolatba kezdeni valakivel, akivel nem biztos, hogy együtt akarsz lenni, nehogy majd elszalaszd az igazi lehetőséget :)
2011. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonlóképpen ... :-(

Bár haragban váltunk el, de akkora csalódás volt, hogy soha többet nem merek senkit szeretni ... rohadt szar érzés ...

2011. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!