Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennek van köze a skizofréniához?

Ennek van köze a skizofréniához?

Figyelt kérdés

Észrevettem magamon, hogy nagyjából néhány hónapja magamban beszélek. Nem is keveset, néha órákig, igazából tényleg olyan, mintha egy másik illetővel "vitáznék". Azt szoktam észrevenni hogy már-már gesztusok is vannak, szinte teljesen szétoszlik a figyelmem két személyre. Kezd nagyon gáz lenni. Van, hogy azt hiszem, egyedül megyek az utcán, magamban beszélek, válaszolok magamnak, néha még veszekszem is magammal, aztán észlelem, hogy tleg jön valaki mögöttem, ilyenkor elég furán néznek rám :S De egyszerűen még csak megállni sem tudom. Amint itthon vagyok fél perce, és úgy vélem, senki nincs a közelemben, egyből elkezdek "azzal a másikkal" beszélni, általában tök lényegtelen dolgokról. Iszonyatosan idegesít, és egyszerűen nem tudom abbahagyni.

20L


2015. máj. 26. 18:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Még kiegészítésnek annyi, hogy először azt hittem, a magánytól lehet, de nagyon sok időt töltök a barátaimmal minden nap, és a családdal is.
2015. máj. 26. 18:53
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
túl sok energiád van menj el sportolni valamit aztán ha fennáll a dolog még mindig akkor fordulj orvoshoz
2015. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, automatikusan beszélek magamban, magyarázok, idióta fejeket vágok, rikácsolok, ordibálok, de csak ha nincs senki a közelemben és olyan kedvem van. :D Van hogy teljesen csöndben vagyok. Megfeledkezni sosem szoktam magamról, és nem zavar ez, jó kiadni magamból azt aminek ki kell jönnie. :D 21/F
2015. máj. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyébként igaza volt a másiknak, tényleg csak annyi, hogy túl sok energiád van, fáraszd kicsit le magad
2015. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!