Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ennek az oka?

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Évek óta van a van a gyomromban ez a stressz érzés, vagy izgulok, nem is tudom körül írni pontosan. Ez kB 7éve így van, általános iskolában kezdődött, emiatt étvágyam sincs, ami meg is látszódik rajtam, nagyon ijedékeny vagyok, pl ha csak valami váratlanul hozzámér már megijedek. Az utóbbi 1-2 évben már semmi iránt nem tudok érdeklődést mutatni. Próbáltam ezt a "stressz" érzést relaxálással elnyomni, de ha próbálok kikapcsolni, csak még intenzívebb. Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de az utóbbi időkben teljesen elzárkóztam az emberektől,mert nem tudok feloldódni, főleg társaságban. A tömeg az első számú ellenségem. Állítólag mindig zárkózott típus voltam, de most egy ember nincs, akivel tudnék oldódni. Próbáltam ezt leküzdeni, hogy új embereket ismerek meg, és pár fős csoportokban fotóztunk, dumáltunk, vagyis csak ők, mert én kussban voltam végig, de oda sem megyek, mert csak a hangulatot húzom le a puszta jelenlétemmel. Szedtem vitaminokat, magnéziumot, ittam gyógyteákat, de semmi változás, egyszerűen nem tudom mi ez, és mi az oka.
2015. máj. 18. 09:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!