Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
1 hete úgy érzem nem vagyok önmagam. Olyan, mintha egy idegen testbe lennék. Nagyon fura érzés. Ha egyedül vagyok, akkor elég rossz, mert rá gondolok erre az érzésre. Ez mellett még nagyon fáradt is vagyok, szédülök, egész nap feküdni akarok. Nem merek egyedül lenni nagyon. Vagy muszaj gépeznem, vagy valamivel foglalkoznom. Félek, hogy tükörbe se merek már nagyon nézni. Gondolom el kellene mennem orvoshoz. Mit csináljak hogy ez el múljon?
2015. máj. 14. 17:29
 1/4 bodnar edit ***** válasza:
Valamilyen lelki trauma érhetett, jól ismerted fel valóban, el kéne menned orvoshoz!
2015. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15 éves korom óta vagyok ilyen, bár szeretek egyedül lenni. Sok sz*r dolog történt velem, de mai napig ilyen vagyok pedig 22 éves vagyok mellé. Nem fűzök reményt semmihez sem.
2015. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bruta válasza:
fordulj pszihiáterhez.
2015. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. máj. 29. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!