Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem ezt? érzete ezt...

Miért érzem ezt? érzete ezt már valaki?

Figyelt kérdés
Nem élek tulságosan vidám életet, ritkán látom a jövőt pozitívnak, folyton csak negatív képeket látok vajon mi lesz velem a jövőben. Akikel régebben jó barátságba voltam azt érzem hogy el kell tölük távolodjak mert sokkal kevesebb lettem náluk. Van mikor azt érzem el kellene hagyjam ezt a helyet, és ujra próbálni mindent, hátha lesz olyan életem amilyen régebben, de itt is arra gondolok hogy ugyse sikerülne és inkább hagyjam. Jó lenne egy olyan társaság ahol leköthetem magam.
2015. máj. 12. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
kivagy? mivagy? hány éves?
2015. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16/F
2015. máj. 13. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen korban nagyon nem kéne ilyen negatìvan hozzáállni az élethez!Nagyonnagyon fiatal vagy,most jönnek még csak a legszebb évek!Miért kéne eltávolodnod a barátoktól,nem értem?!épp azt kéne tenni,hogy elmentek bulizni,hülyéskedni együtt,akkor a kedved sem lenne ilyen s zar szerintem.Vagy ismerkedj,csetelj annyi mindent lehet csinálni.A társaság mindig kell,hogy kitudd beszélni a problémáidat vkinek.Ne legyél már ennyire önbizalomhiányos,ne a múltra koncentralj,hanem a jelenre!
2015. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!