Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már 16 hetesen érezte,...

Aki már 16 hetesen érezte, hogy mozog a babócája az milyen sűrűn érzete? Én 16 hetes vagyok és érzem már a mocorgását egy ideje, kivéve ma. Ma szinte nem éreztem ez normális lehet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ma sokat alszik a csöpp.Ha felébredt biztos kapsz egy kis rugdosást,de lehet,hogy akkor rugott,mikor nem figyeltél.Én a második babámat várom,13. hétben vagyok,de már most érzem,hogy néha mocorog,de nem minden nap.Csak akkor kell minden nap érezned,ha nagyobb lesz.Nincs semmi baj.Majd ha "nagyterhes" leszel,örülni fogsz neki,ha alszik egy kicsit.Jó babavárást!
2010. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pömszike válasza:
Szia! Szerintem nem kell aggódnod, 16 hetesen én sem éreztem minden nap a pocaklakót:)(most 25 hetesek vagyunk és minden rendben:)) Jó babavárást!
2010. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a 17. héten éreztem először, és azóta minden nap.
2010. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 17.ik héten éreztem,hogy igazán mozog a baby,azelőtt csak a buborékozást lehetett érezni.Azóta vannak aktívabb és passzívabb napjai.

Ne aggódj,minden rendben lesz a babóddal!!vigyázz Magadra!

26hetes Km

2010. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez így tök normális :-)

16 hetesen én is éreztem már, első baba, de csak két-három naponta voltam biztos benne, hogy ő az. napi szinten kb. a 20. héttől érzem, azóta naponta többször is. 27 hetes nagyfiúként pedig már szétrúgja a ház oldalát és ha két-három órát nem érzem, már parázok :-D nem egy alvós fajta enyém babám :-D

2010. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 17 hetes vagyok és 16 hetesen éreztem már a mozgást. A buborékokat pedig már 14-15 héten. És én sem mindig érzem.

Olyan furcsa, mintha valaki mozogna odabent, de ha odateszem a kezemet, kívülről sajnos még nem érzem:) Ez normális? Mikor lehet majd érezni kintről is?:)

2010. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nekem is a 16. héttől szteppel odabent. Én azt figyeltem meg hogy egyik nap nyugodt, néha rugdos piciket, a másik nap meg jönnek a nagyobbak. :) Szóval nincs gond ha egyik nap nem érzed. Kintről meg majd a 20. hét utántól lehet érezni, mindenkinél más.
2010. aug. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen teljesen normálnis én 17 hetesen éreztem 2 napig utána kb a 20 héttől.Én is beparáztam kérdezgettem ezen az oldalon és nem mi vagyunk így!Aggodalomra semmi ok.
2010. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Tegnap este már volt ugra-bugra a pocimban éjjel 11-ig egyfolytába. :) Úgy látszik nappal szundizott.....
2010. aug. 26. 14:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Kb. 2-3 hét és "kirúgja a ház oldalát" is majd. :-D
2010. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!