Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha a magánéletem...

Mit tegyek, ha a magánéletem miatt idegileg teljesen ki vagyok készülve?

Figyelt kérdés

Az egyik családtagomat érte betegség és ez engem teljesen "megölt" lelkileg.

20N


2015. máj. 6. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a családtagod nagy beteg lett, te meg kikészültél, akkor hogyan tudsz ilyen állapotban segíteni neki? Inkább szedd össze magadat, legyél erős, és segítsd a beteg családtagodat ott és úgy, ahogy neki megfelelő. Ha azt látja rajtad, hogy te is épp olyan beteg lettél, mint ő, csak lelkileg, szerinted hogyan tud majd felgyógyulni a betegségéből, ha azt látja, hogy mások körülötte szétesnek lelkileg? Ilyenkor az a legfontosabb, hogy a beteg biztonságban érezze magát, hogy a családtagjai a helyzet magaslatán vannak, és mindenben számíthat rájuk. Legyél erős, vidd a válladon a terhet, ott segíts, ahol tudsz, és ahol szükség lesz rád! Tarts ki!
2015. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!