Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami nincs rendben. De mi?

Valami nincs rendben. De mi?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, valami nincs rendben velem lelkileg. Igazából nem tudom mi, csak érzem.

Töbször is nekiindulta a diétámnak, mindig '"visszaestem", most kövérebb is vagyok, mint kezdtem.

Egyre kevesebbet vagyok társaságban, iskola után is rögtön hazajövök, itthonról szinte sose megyek el.

Anyukám rengeteget dolgozik, alig találkozok vele naponta 2-3 órát (max), a nővéremmel szintén keveset vagyok, vele sokat is veszekszünk.

Sokszor érzem magam magányosnak, múltkor egy kisebb sírógörcs is rámjótt, egyik pillanatról a másikra.

A külsőmmel sem vagyok túlontúl megelégedve, nem is szeretek tükörbe nézni.


Nem akarok így maradni, de nem tudom hogy tudnám rendbe rakni magam belüről.

Kérlek segítsetek.


2015. máj. 2. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs akkora baj veled, csak elvesztetted a motivációd. Azt tanácsolnám, hogy keres valami új érdeklődési kört, amiben kiteljesedhetsz, akár valamilyen sport, ami a testsúlyod visszanyerheted, formálhatod. Ez önbizalmat is fog adni, illetve új embereket ismersz meg, akikkel töltheted a szabadidőd!
2015. máj. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Némi plusz oxigén a szervezettel csodákra képes. ha érdekel, mailben...
2015. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elmenni pszichológushoz. Ahogy látom kívülről most sok támogatásra nem számíthatsz, egyedül pedig nagyon nehéz.
2015. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!