Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szabadulhatnék meg a...

Hogyan szabadulhatnék meg a múlttól?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám elengedni, és aszabadnak lenni, csak a jelenre koncentrálni, és megélni?


Értem ezalatt, hogy mindennaposan velem élnek a 22 évvel ezeleőtti gyerekkori/ovódai nehézségeim, kisebbrendűségi komplexusom.

Utána ált. iskola, rossz volt, gimnázium még rosszabb....gimnáziumi évek és nagyon bennem vannak,majd egri évek, szinte az egész életem kesergés és magány, gyötrödés, megvalósithatatlan célok....


Édesapámmal pár éve megváltozott a visz, műtéte után, pozitiv irányba teljesen, viszaont azt h gyerekkoromba nem törödött velem, mégha a közelemben is volt, nem tudom elfelejteni, és túllépni, nem tudok arra koncentrálni, hogy 3 éve jó a viszony.....


Annyi minden dolog van ami lehúz, de nem akarok litániát irni.


28N


2015. máj. 2. 12:03
 1/6 Mr. S ***** válasza:
Szerintem kéne neked egy normális pasi...most viccen kívül
2015. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az az életterületem nagyon nem működik, kibabrált velem a sors, nagyon sok csalódásom volt már.....rengeteg

1 hónapos kapcsoaltom sem volt még

engem folyton megaláztaak, kritizáltak lelkileg

2015. máj. 2. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A Te problémáid is a szervezeted oxigénhiányos állapotából erednek! Ha szervezetedet megfelelően oxigénnel látod el, problémáid is meg fognak oldódni.
2015. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mr. S ***** válasza:
hát sajnálom, h ennyi negatív tapasztalatot szereztél :( én még mindig azt mondom, h kellene valaki melléd aki támogat lehet az 1 barát is. Jó tudom, h nem lehet hirtelen leakasztani egyet a fogasról
2015. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mr. S ***** válasza:
Amúgy én is szívesen beszélgetnék veled a problémáidról vagy bármiről tényleg még akár barátok is lehetnénk így neten keresztül (már ha lehet ilyet) de nem hinném, h ezzel megoldanám a gondjaidat
2015. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább arra kéne koncentrálni ami pozitívum mint például, hogy most már jó a viszonyod az édesapáddal.

Teljesen felesleges azon őrölnöd magad, hogy mi volt × évvel ezelőt mert azon már nem tudsz változtatni. Az életeden, a jövődön viszont igen, ezért erre kell koncentrálni. Arra kell koncentrálni amin lehet változtatni pozitív irányba. Amin nem tudsz változtatni azon felesleges. Inkább foggd fel tapasztalat szerzésnek. Pl. ha nem foglalkozol azzal, hogy milyen volt édesapáddal a régi viszonyotok annál jobban oda tudsz figyelni és tudod vele ápolni a kapcsolatodat és szerintem ez az élet minden területén így van. Az életszínvonalad pozitív irányba való változására/változtatására kell odafigyelni mert ha csak őrlöd magad, hogy mi volt régen, hogy milyen rossz volt akkor az a jelen rovására megy.

2015. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!